Dual Sense 5 nereden almalıyım?

Son iki nesil gamepadler arasinda bence de fark yok. Saçma pahalı ulke kosullari icin şu an gamepadler. O konuda haklisiniz elbette.

Hocam arkadaşım şimdi Batum'dan PS5 aldı 13000TL. DualSense Edge 4200TL, Xbox 9.nesil gamepad 1300TL. Düz DualSense'ye de bakacak şimdi. Bilgilendiririm sizi.

Replika olmasin? 70 euro bu ürün. Yuzde 50 gibi indirimler de yapmazlar DualSense icin.

Hocam pembe kolu 1600TL'ye almış bulunmaktayım. Ürün orijinal, stick drift vs. bulunmamakta.

Son düzenleme:
Hocam arkadaşım şimdi Batum'dan PS5 aldı 13000TL. DualSense Edge 4200TL, Xbox 9.nesil gamepad 1300TL. Düz DualSense'ye de bakacak şimdi. Bilgilendiririm sizi.

Hocam pembe kolu 1600TL'ye almış bulunmaktayım. Ürün orijinal, stick drift vs. bulunmamakta.
İyi fiyat hocam. Ama fazla uygun hala benim icin duz dualsense. Sebebi var mi bunun? Vergisiz vs olsa bile o kadar uygun olmuyor da. Bilmedigimden soruyorum.

Dr'dan neden almiyorsunuz? Siyah renkte indirimdeymis hatta.
Amazon TR DualSense pek satmiyor, hatta ben hiç denk gelmedim.
Fiyatı çok geldi diğer satıcılar 2500 3000 arası satıyor da hocam.

Dual Sense 5 şuan 1600 mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı