DualSchock 4 V2 nasıl?

Meloonia

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. DualSchock 4 almayı planlıyorum. Piyasda genel olarak V2 var. Bunların durumu nasıldır almaya değer mi ?
Birde teşhir ve normal ürünler arasında ne fark var ?

Bir aralar kendim kullanıyordum hissiyatı vs. güzel ancak Xbox oyunlarında ek bir uygulama gerekiyordu ve oyunun tuşları ekranda Xbox koluna göre gösteriliyordu ezbere bilmiyorsan sıkıntı.

Hocam kumanda güzelde yakında desteği azalır gibi geliyor bence üstüne az ekle PS5 al kumandası al bende var gayet memnunum hissiyat falan süper.

bütce 400-500tl arası. dualsense fazla gelir bana. XBOX One gamepad almıştım aslında ama onda da firma sıkıntılı çıktı.

Bütçe 400-500TL arası. DualSense fazla gelir bana. Xbox One gamepad almıştım aslında ama onda da firma sıkıntılı çıktı.

O bütçedeki DS4'ler çakma orijinal bir kol alırsanız daha iyi olur
Bu bütçede orijinal olan en mantıklı seçenek bu.

O bütçedeki DS4'ler çakma orijinal bir kol alırsanız daha iyi olur
Bu bütçede orijinal olan en mantıklı seçenek bu.
açıkcası f 310'a ısınamadım pek çok eski model.

Çok seçeneğiniz yok bu bütçede çakma kollar 2-3 aya bozulabilir ve bazı fonksiyonları düzgün çalışmayabilir.
Sony DualShock 4 V2 ZCT2 Kablosuz PS4 Oyun Kol - PttAVM.com Şu ürünü düşünüyorum şuanlık. sizce nasıldır?

veya şu ürün

açıkcası bu daha iyi geldi.

Şu konuya bir bakın.

Alıcak gamepad kalmıyo bölece. Xbox aşırı pahalı,DualShock replika alınmaz diyosunuz. F310'da aşırı eski bi model. onada içim ısınmıyo. Ee ne alıcaz biz :D

Geri
Yukarı