Dualsense 5 titreşim ayarı

HeroGTR

Decipat
Daha fazla  
Ps5 slim digital CFI 2000 serisi satın aldım. İçinden bir adet beyaz kol çıktı. Ayrıca dışardan 3k fiyata kırmızı bir kol daha aldım. Üründen çıkan beyaz kol titreşimi sonradan aldığım kırmızıya göre daha az gibi geliyor. Kırmızının hissiyatı daha güzel. Ayarlara baktığımda ikisinin seviyesi de aynı. Kol üretim serileriyle ilgili olabilir mi ? Ps5 japonya üretimi. Tam bilmemekle beraber sonradan aldığım kırmızı kolun avrupa üretimi olduğunu söyledi satıcı.

PS5 Slim Digital CFI 2000 serisi satın aldım. İçinden bir adet beyaz kol çıktı. Ayrıca dışarıdan 3K fiyata kırmızı bir kol daha aldım. Üründen çıkan beyaz kol titreşimi sonradan aldığım kırmızıya göre daha az gibi geliyor. Kırmızının hissiyatı daha güzel. Ayarlara baktığımda ikisinin seviyesi de aynı. Kol üretim serileriyle ilgili olabilir mi? PS5 Japonya üretimi. Tam bilmemekle beraber sonradan aldığım kırmızı kolun Avrupa üretimi olduğunu söyledi satıcı.

Öyle bir durum yok hocam. Hepsinin titreşimi aynı olmalı normalde ya da size öyle geldi. Beyaz kolu sıfırlayın bir kürdan ya da tel toka gibi bir şey ile kolun arkasındaki küçük deliğe basılı tutun.

Yeni konular

Geri
Yukarı