DualSense 5 satıcı önerisi

Anumusss

Centipat
Daha fazla  
Trendyol tercih ederdim. Olsa Hepsiburada veya Amazon daha iyi olurdu.

Satıcıdan çok seri numarası önemli bence. Diğer renklerde bu durum yok ancak başta sadece beyaz vardı ve beyaz renkte seri numarasına dikkat edilmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trendyol tercih ederdim. Olsa Hepsiburada veya Amazon daha iyi olurdu.

Satıcıdan çok seri numarası önemli bence. Diğer renklerde bu durum yok ancak başta sadece beyaz vardı ve beyaz renkte seri numarasına dikkat edilmeli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsısony sıtesi güvenilir mi? Resmı bayı olduklarını soyluyorlar ve yenı uretım diyorlar.

Hepsısony sıtesi güvenilir mi? Resmı bayı olduklarını soyluyorlar ve yenı uretım diyorlar.

Trendyol satıcısından alacagım sanırsam.

1698055574966.png

Kafam cok karısık sıze Trendyol satıcısından mı alayım hepsısony sıtesınde 15 gün kosulsuz iade şartı yokmus sadece 1 hafta ıcınde acılmamıs urunlerı ıade alıyorlarmıs.

Trendyol bence. Geldikten sonra seri numarasına bakmayı unutmayın. Sorunlu seriyse iade edersiniz. Seri numarasına bakmak için kolun arkasına bakmanız lazım yani kutu açılmak zorunda.

Geri
Yukarı