DualSense 5 yuvarlak tuşu yapışıyor

PatatoTomato

Decapat
Daha fazla  
Selam sevgili Technopat. Bu yazın sonlarına doğru PS5 aldık ve yanında da bir tane daha DualSense almıştık. İşte son 2-3 haftaya kadar sıkıntı yoktu fakat artık yavaş yavaş yuvarlak tuşu yapışmaya başlamıştı ve artık gittikçe bu sıkıntı arttı. Dün oyun oynarken iyice sinir oldum art arda yuvarlağa basmam gerektiğinde falan tuş takılı kalıyor ve yapamıyordum. Yani her basmamda olmuyor ama yine de bir önlem almak gerekiyor çünkü ileride daha fazla olacak. PS5 Almanya'dan geldi ve Mediamarkt'tan almıştık ve bildiğim kadarıyla MediaMarkt'ta Eurasia garantisi var diye biliyorum. Servise mi göndereyim, göndereceksem nasıl bir yol izleyeceğim veya kol kirlendiği için falan mı tuş tutukluluk yapıyordur? Bir çözüm verirseniz sevinirim. Bir kol 3 bin lira olmuş bir süre tekrar alamam diye düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam sevgili Technopat. Bu yazın sonlarına doğru PS5 aldık ve yanında da bir tane daha DualSense almıştık. İşte son 2-3 haftaya kadar sıkıntı yoktu fakat artık yavaş yavaş yuvarlak tuşu yapışmaya başlamıştı ve artık gittikçe bu sıkıntı arttı. Dün oyun oynarken iyice sinir oldum art arda yuvarlağa basmam gerektiğinde falan tuş takılı kalıyor ve yapamıyordum. Yani her basmamda olmuyor ama yine de bir önlem almak gerekiyor çünkü ileride daha fazla olacak. PS5 Almanya'dan geldi ve MediaMarkt'tan almıştık ve bildiğim kadarıyla MediaMarkt'ta Eurasia garantisi var diye biliyorum. Servise mi göndereyim, göndereceksem nasıl bir yol izleyeceğim veya kol kirlendiği için falan mı tuş tutukluluk yapıyordur? Bir çözüm verirseniz sevinirim. Bir kol 3 bin lira olmuş bir süre tekrar alamam diye düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Büyük ihtimalle evet tuşun altında toz tabakası falan oluşmuştur. Garantisi varsa gönderin.

Yeni konular

Geri
Yukarı