DualSense almak mı Steam'den oyun almak mı?

singapurmaymunu

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 5600
Msi rx6650xt Gaming x
corsair 3200mhz 8x2 ram
samsung odysey g3 144hz
logitech g213
logitech g203
Meslek
öğrenci
RAM
16
SSD veya HDD modeli
256 m2
Ekran kartı
rx6650xt
Anakart
msi a520m pro
İşlemci
ryzen 5 5600
Birkaç gündür DualSense'ya da Xbox kolu almak istiyordum ve en son dualsenste karar kıldım. Fakat bütün paramı buna verip 15ine kadar çulsuz geçinmem gerekecek bunun için. DualSense almak yerine Steam'den indirimde birkaç oyun almak mı daha mantıklı (Elden Ring, Last of Us part1 gibi) yoksa kol mu almak daha mantıklı. Bu arada psikolojik mi bilmiyorum ama kol alma fikri oluştuğundan beri klavye ile oynarken bileklerim ağrıyor oynadığım süre zarfında. Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum :) not: Bütün oyunları yüksekte oynatacak bir sisteme sahibim.

Hocam kol ile hangi oyunları oynamayı planlıyorsunuz, ona göre cevap vermem daha mantıklı olur.
şu an güncel olarak fh5, rdr2 oynuyorum. rdr2 bitince hikayeli oyunlar oynarım yine fbs oyuncusu değilim

Vallahi hocam FIFA veya NBA oyunu oynamıyorsanız ben DualSense almayı tercih etmem. Onun yerine Elden Ring almak daha mantıklı olur. Tabii sizin fikriniz asıl önemli olan.
fikriniz için teşekkür ederim. Bilek ağrısı neden bilmem devam etti ben de bilek desteğinden dolayı logitech g213 alayım dedim. onu alıp birkaç tane oyun alabilirim ama elden ringe indirime girmezse 600 tl veremem sanırım psikolojik olarak o kadar yüksek fiyatlara tam alışamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı