Dualsense için USB 2.0 ile 3.0 arasında fark var mıdır?

FurkanKutlu

Kilopat
PC için Dualsense aldım. Type C to USB kablo arıyorum. Anker’in bir kablosu var USB 3.0 1 metre 90TL. Başka bir kablosu da USB 2.0 2 metre 130TL. Eğer gecikme ve şarj hızı farkı yoksa 2 metre olanı alacağım. Bilen varsa fark var mı?

@Yener K. hocam siz bilgilisiniz konsollar hakkında yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
En fazla 1ms fark eder ama sen varsa Bluetooth'la veya Bluetooth dongle alıp onunla bağlasan daha iyi. Kabloyu sadece şarj ederken kullanırsın.

Ek olarak evde telefon şarj etmek için falan kullandığın Type-C kablo varsa onları da kullanabilirsin. DS4Windows indirip gecikme değerini görebilirsin. Bluetooth bağlantısında ise gecikme süresi biraz daha yüksek olabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla 1ms fark eder ama sen varsa Bluetooth'la veya Bluetooth dongle alıp onunla bağlasan daha iyi. Kabloyu sadece şarj ederken kullanırsın.

Ek olarak evde telefon şarj etmek için falan kullandığın Type-C kablo varsa onları da kullanabilirsin. DS4Windows indirip gecikme değerini görebilirsin. Bluetooth bağlantısında ise gecikme süresi biraz daha yüksek olabiliyor.
Zaten kabloyu sadece adaptive trigger kullanmak için alıyorum. Destekleyen oyunlarda kabloyla desteklemeyenleri de DualsenseX ve bazı oyunlar için yapılmış modlarla kullanmayı düşümüyorum.

Kol için 2.0 veya 3.0 fark etmez. Flash bellek gibi yerlerde fark eder. Dediğiniz gibi bazı yerlerde kablo gerekiyor.

Geri
Yukarı