DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

Xbox daha ergonomik gibi geliyor ondan Xbox alacağım hem de Windows'a tam uyumlu.
Hocam isterseniz karşıt görüşlü birinin de gelmesini bekleyin, eğer gelmezse alırsınız. Çünkü tekrar diyorum ben objektif bir yazı yazmadım. Kolun aklıma gelen eksisi olsa söylerdim ama sanırım next-gen özelliği olmaması dışında çok eksisi yok.

Xbox daha ergonomik gibi geliyor ondan Xbox alacağım hem de Windows'a tam uyumlu.

Bir de oynayacağım çoğu oyun Game Pass'te.
Game Pass'teyse tetik titreşimlerini de kullanabiliyorsunuz.

Bilmiyorsanız Xbox'ta iki adet titreşim türü var: Biri genel olarak kolu titretiyor(Oyunların neredeyse tamamı bunu kullanır) biri ise tetikleri titretiyor.

Forza'da mesela Game Pass'teki versiyonda gaza basınca hafiften tetik titriyor ancak Steam versiyonunda bu yok.

Ben siyah kullanıyorum hocam. Sıfır değil de 2. el düşünürseniz.
Sahibindende böyle bir satıcı var ben 1 sene önce buradan almıştım Forum'da da başkalarının buradan aldığını gördüm, önerdim de gene. Param Güvende ile 880TL'ye geliyor. 3 gün içinde istediğiniz sebepten iade edebiliyorsunuz.
Ürünlerin garantisi yok ve seri numarası olması gereken yer beyaz bant ile kapatılmış bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama benim için bir sorun çıkarmadı şu ana kadar. 1 Kol fiyatına 2 kol alabilirsiniz yani isterseniz.
Hocam buradan almayı düşünüyorum şuan, orjinalliklerinden eminmiyiz ?

Hocam buradan almayı düşünüyorum şu an, orijinalliklerinden emin miyiz?

Yani orijinalliğini şüpheye atacak bir şey ile karşılaşmadım. Ben zamanında bu kolumu Xbox Series X konsoluma 2. kol olarak almıştım. Konsolda da kullandım yazılım olarak gördü yani, bilgisayarda da sorunsuz kullandım. Kollar arası ağırlık/malzeme kalitesi olarak da bir fark görmedim ama yani seri numarası niye beyaz bant ile kapalı bunu anlayamadım. Fabrikadan mı çalıyor artık adam bilmiyorum :D.

Muhtemelen tamir gördüğü için bu fiyata satılıyordur.

Yani belki olabilir kolun üstünde 1 tane bile kılcal çizik yoktu ama içini açıp da hiç kontrol etmedim yani.

Şu anda ikisini de aktif olarak kullanıyorum. Evet PC de adaptive trigger destekleyen oyunlar oldukça az Controller:DualSense - PCGamingWiki PCGW - bugs, fixes, crashes, mods, guides and improvements for every PC game desteklenen oyunları buradan görebilirsiniz. Sony exclusiveleri yavaş yavaş PC'ye getiriyor yani bu oyunların sayısı artacaktır. Objektif olayım gerçekten ergonomik olarak 9. nesil bayağı bir önde eğer adaptive triggers ve haptic feedback ile işiniz yoksa 9. nesilin titreşimi de gayet yeterli. Şu anda 2 kol da bende olmasa 9. nesil alırdım ergonomiden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı