DualSense mi Xbox 9. nesil mi?

Ben 9. nesil satın aldım. Kişiden kişiye göre değişecek bir deneyim bu. Xbox kolu bana daha rahat geliyor. Ekstra özellikler konusunda PS normalde daha avantajlı (kendinden mikrofonu, haptic feedback...) Fakat bunları bilgisayarda kullanabileceğinden şüpheliyim. O yüzden en önemli şey rahat olması.

Hangi rengi önerirsiniz beyaz çok pislik tutar mı?

Ben siyah kullanıyorum hocam. Sıfır değil de 2. el düşünürseniz.
Sahibindende böyle bir satıcı var ben 1 sene önce buradan almıştım Forum'da da başkalarının buradan aldığını gördüm, önerdim de gene. Param Güvende ile 880TL'ye geliyor. 3 gün içinde istediğiniz sebepten iade edebiliyorsunuz.
Ürünlerin garantisi yok ve seri numarası olması gereken yer beyaz bant ile kapatılmış bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama benim için bir sorun çıkarmadı şu ana kadar. 1 Kol fiyatına 2 kol alabilirsiniz yani isterseniz.

Ben siyah kullanıyorum hocam. Sıfır değil de 2. el düşünürseniz.
Sahibindende böyle bir satıcı var ben 1 sene önce buradan almıştım Forum'da da başkalarının buradan aldığını gördüm, önerdim de gene. Param Güvende ile 880TL'ye geliyor. 3 gün içinde istediğiniz sebepten iade edebiliyorsunuz.
Ürünlerin garantisi yok ve seri numarası olması gereken yer beyaz bant ile kapatılmış bu ne anlama geliyor bilmiyorum ama benim için bir sorun çıkarmadı şu ana kadar. 1 kol fiyatına 2 kol alabilirsiniz yani isterseniz.

Evde bir tane daha kol var bir tane daha olsun diye alıyorum teşekkürler yardımlarınız için.

Konuya Mart 2022'den beri 9. Nesil Xbox kolu sahibi biri olarak başlıyorum. GP'nin 4'lü şarjlı piliyle beraber kullanıyorum. Eğer şarjlı pil alırsanız pil ömrü konusunda üzmez sizi.

Hocam DualSense PC tarafında çok iyi değil diye biliyorum. Birincisi oyunların çoğunda tuşları gösterirken Xbox gösterecek. Oyunların az bir kısmı DualSense görünümünü destekliyor.

İkincisi DualSense'in haptik özelliklerini destekleyen oyun sayısı da az. Bu özellikleri kullanmak için ya destekleyen bir oyunda kablolu bir şekilde bağlamanız ya da 3. parti programlar kurmanız gerek.

.. ancak oyunların desteklemediği özelliği 3. parti programlarla nasıl emüle edebilirsiniz bilmiyorum.

Üçüncüsü bataryalı olduğu için hem ömürlü bir kol hem de Xbox kollarındaki gibi 4 tane şarjlı pil alıp 2'si bitince diğer 2'sini takamıyorsunuz.

@TheworstD32132 hocam DualSense hakkında bilgi verebilir zira benim bu yazım objektif değil, Xbox taraflı. Kendisi DualSense'i 3. parti programlarla özelliklerini kullanabiliyor, yazar birazdan belki.

Konuya mart 2022'den beri 9. nesil Xbox kolu sahibi biri olarak başlıyorum. GP'nin 4'lü şarjlı piliyle beraber kullanıyorum. Eğer şarjlı pil alırsanız pil ömrü konusunda üzmez sizi.

Hocam DualSense PC tarafında çok iyi değil diye biliyorum. Birincisi oyunların çoğunda tuşları gösterirken Xbox gösterecek. Oyunların az bir kısmı DualSense görünümünü destekliyor.

İkincisi DualSense'in haptik özelliklerini destekleyen oyun sayısı da az. Bu özellikleri kullanmak için ya destekleyen bir oyunda kablolu bir şekilde bağlamanız ya da 3. parti programlar kurmanız gerek.

Ancak oyunların desteklemediği özelliği 3. parti programlarla nasıl emüle edebilirsiniz bilmiyorum.

Üçüncüsü bataryalı olduğu için hem ömürlü bir kol hem de Xbox kollarındaki gibi 4 tane şarjlı pil alıp 2'si bitince diğer ikisini takamıyorsunuz.

@TheworstD32132 hocam DualSense hakkında bilgi verebilir zira benim bu yazım objektif değil, Xbox taraflı. Kendisi DualSense'i 3. parti programlarla özelliklerini kullanabiliyor, yazar birazdan belki.

Xbox daha ergonomik gibi geliyor ondan Xbox alacağım hem de Windows'a tam uyumlu.

Bir de oynayacağım çoğu oyun Game Pass'te.

Geri
Yukarı