DualSense PC'ye bağlandığında çalışır mı?

HilmiBey

Decapat
Daha fazla  
FIFA falan oynamak için orijinal bir oyun kolu lazım. Fiyatı uygun olarak Turkcell pasajda 2.600 TL'ye DualSense buldum fakat işte PC'de çalışmaz, titreşimi olmaz falan kafam çok karıştı. Bundan başka da bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Eğer bu kolu alırsam PC'de özellikleriyle sıkıntısız oynayabilir miyim? Başka öneriniz var mı?

Kullanmış birisi olarak olarak konuşuyorum evet çalışıyor.Steam üzerinden kullanacaksan %99 sorunsuz kullanırsın.Steam dışı durumlarda bazı oyunlar ps kontrolcüsü desteklemiyor.Bu tarz bir durumda x360ce indirip tuş atamaları yapman gerekiyor.

FIFA falan oynamak için orijinal bir oyun kolu lazım. Fiyatı uygun olarak Turkcell pasajda 2.600 TL'ye DualSense buldum fakat işte PC'de çalışmaz, titreşimi olmaz falan kafam çok karıştı. Bundan başka da bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Eğer bu kolu alırsam PC'de özellikleriyle sıkıntısız oynayabilir miyim? Başka öneriniz var mı?
Bu arada 2600tlye dualsense almak yerine 3000tlye çok rahat xbox 9.nesil kontrolcü alabilirsin. Neden değerlendirmiyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı