DualSense Samsung hızlı şarj adaptörü ile şarj edilir mi?

Bir de nasıl zarar verir? Şarjının çabuk bitmesi ve ısınması gibi mi?
Ömrünü kısaltır diyelim hocam. Ayrıca bilgisayar yardımı gibi yerlerden şarj edebilirsiniz, hızlı şarj olması tehlikeli. Bataryayı hızlı doldurur patlatma riski vardır.

DualSense'in arkasındaki değerlerle adaptörün değerlerini kontrol edin. Aşmıyorsa eğer adaptörün değerleri laptopa göre daha hızlı şarj eder ve zarar vermez. Patlatma gibi bir şey mümkün değil.

DualSense'in arkasındaki değerlerle adaptörün değerlerini kontrol edin. Aşmıyorsa eğer adaptörün değerleri laptopa göre daha hızlı şarj eder ve zarar vermez. Patlatma gibi bir şey mümkün değil.
DualSense: 5V 1,5 amper yazıyor
Adaptör: 9V 3 amper yazıyor
Bir süredir şarj ediyordum umarım bir şey olmaz şu anlık bir sıkıntı yok gibi.
Ömrünü kısaltır diyelim hocam. Ayrıca bilgisayar yardımı gibi yerlerden şarj edebilirsiniz, hızlı şarj olması tehlikeli. Bataryayı hızlı doldurur patlatma riski vardır.
Bir yerde Hem laptopun hem de kontrolcünün bataryasına zarar verebileceğini okumuştum ancak laptop prizdeyken sorun olacağını sanmıyorum.

DualSense: 5V 1,5 amper yazıyor
Adaptör: 9V 3 amper yazıyor

Bir yerde Hem laptopun hem de kontrolcünün bataryasına zarar verebileceğini okumuştum ancak laptop prizdeyken sorun olacağını sanmıyorum.
Hayır herhangi bir zararı olmaz. Akıllı saat gibi düşünün, o da laptop ile şarj edebilirsiniz. Herhangi bir zararı olmaz, fakat bir daha hızlı şarj adaptörü ile şarj etmeyin.

DualSense: 5v 1,5 amper yazıyor.
Adaptör: 9V 3 amper yazıyor.

Bir yerde hem laptopun hem de kontrolcünün bataryasına zarar verebileceğini okumuştum ancak laptop prizdeyken sorun olacağını sanmıyorum.

Adaptörü kullanmayın uzun vadede zarar verebilir aradaki fark çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı