DualSense şarj olurken ısınıyor

Böyle bir sorunla karşılaştım sanıyorum ki telefon adaptöründen şarj ettiğim için. Bu aleti nasıl şarj etmeliyim?
Isınması normal değil, bende adaptörle şarj ediyor ve hiç ısınmıyor. Adaptörde veya kabloda sorun olabilir. Es replikaysa ondan da olabilir.

Telefon adaptorunden niye sarj ediyorsunuz? Kabloyu bilgisayara veya PS'e baglayinca sarj oluyor zaten.
Daha hızlı şarj ediyor.

Isınması normal değil, bende adaptörle şarj ediyor ve hiç ısınmıyor. Adaptörde veya kabloda sorun olabilir. Es replikaysa ondan da olabilir.

Daha hızlı şarj ediyor.

Bu tarz cihazlarda adaptorle sarj etmek sorun yaratabiliyor diye biliyorum. Herhangi bir hizli sarj veya PD destekleri yok cunku. Zaten kabloyu takinca hem oynayip hem sarj oluyor bence pek gerekli degil. Bende de DualSense var sarj bitince uzun bir kabloyla takip devam ediyorum.

Pc den şarj ederken pc ye bağlanıyor sarj olmasi devam eder mi hala?

PC'ye kabloyla bagladiginiz an hem oynayip hem sarj edebilirsiniz.

Daha hızlı şarj ediyor.
Adaptörümün değerleri fazlaysa olabilir mi? Replika olmasindan bende korktum biraz çünkü bugün sony garanti testi yaptım kayıt bulunamadi demişti

Yeni konular

Geri
Yukarı