Xbox 9. nesil vs DualSense

Necromancerr0

Decapat
Yer
Lüleburgaz/Kırklareli
Daha fazla  
Arkadaşlar ay sonu PC'de kullanmak için gamepad arıyorum ve daha önce arkadaşımdan DualShock 4 v1'ini ödünç alıp kullandım (gayet de beğendim açıkçası God of War Detroit Become Human oynadım) kablolu bağlantı ile şimdi kendime alacağım ancak kafamda başlıktaki gibi bir soru var. Bunlardan birini kullanmış arkadaşlar varsa yorum yazabilirler mi? ETS 2, Tomb Raider serisi Batman Arkham Collection aldım onlarda oluyorsa kullanmak istiyorum ve FIFA oynayacağım. Bir de açılmış konuları incelerken Xbox kolunda arızası olanları gördüm, ondan da bir şüpheye düştüm.

Hocam merhaba. Xbox 9. Nesil kullandım. Genellikle Forza Horizon vb. oynamak için kullandım, yani öyle hikayeli oyunları oynamadım. O yüzden o kısma değinemeyeceğim. Gayet zevk aldım, tutuş hissi vb. kaliteli hissettirdi. Fakat DualSense'nin tetik olayı falan nedense daha cazip geliyor. Arıza vb. durumu olmadı. Bence hangisi daha makulse onu alın.

Arkadaşlar ay sonu PC'de kullanmak için gamepad arıyorum ve daha önce arkadaşımdan DualShock 4 v1'ini ödünç alıp kullandım (gayet de beğendim açıkçası God of War Detroit Become Human oynadım) kablolu bağlantı ile şimdi kendime alacağım ancak kafamda başlıktaki gibi bir soru var. Bunlardan birini kullanmış arkadaşlar varsa yorum yazabilirler mi? ETS 2, Tomb Raider serisi Batman Arkham Collection aldım onlarda oluyorsa kullanmak istiyorum ve FIFA oynayacağım. Bir de açılmış konuları incelerken Xbox kolunda arızası olanları gördüm, ondan da bir şüpheye düştüm.

DualSense.

Merhaba tam bu konuyu açacaktım kullananlar bana bir tavsiye verebilir mi?
MediaMarkt'tan Xbox 9. nesil Controller aldım fakat adaptive trigger olayı aşırı ilgimi çekti ve sanırım bu Controller'ı iade edemiyorum.
Sizce ekstradan DualSense alınır mı? Almama değer mi?

9.nesil bence kullanıyorum çok memnunum uyumluluk konusunda.

Hocam çok kararsızım elime DualShock 4 güzel oturuyordu. O yüzden DualSense'ye bakıyorum ama Xbox'un uyumluluk konusuda beni bir yandan çekiyor PS exclusive oyunlarını seviyorum ve oynuyorum God of War'ı arkadaştan DualShock 4 alarak bitirdim mesela hissi klavyeye göre çok daha iyi olduğundan.

Hocam çok kararsızım elime DualShock 4 güzel oturuyordu. O yüzden DualSense'ye bakıyorum ama Xbox'un uyumluluk konusuda beni bir yandan çekiyor PS exclusive oyunlarını seviyorum ve oynuyorum God of War'ı arkadaştan DualShock 4 alarak bitirdim mesela hissi klavyeye göre çok daha iyi olduğundan.

Not: Uncharted 4 The Last of Us P1 Spider-Man Remastered Miles Morales gibi oyunları da oynayacağım.

Not: Uncharted 4 The Last of Us P1 Spider-Man Remastered Miles Morales gibi oyunları da oynayacağım.

Xbox kolunu kullanıyorum güzel fakat DualSense başka bir teknoloji deniyor sanırım onu da alacağım merak ediyorum ve denemek istiyorum bence sen de DualSense al.

Xbox kolunu kullanıyorum güzel fakat DualSense başka bir teknoloji deniyor sanırım onu da alacağım merak ediyorum ve denemek istiyorum bence sen de DualSense al.

Hocam ileride PC tarafına daha çok yatırım yapacaklarını düşünüyorum kontrolcü tarafında şu an yazılım güncellemesi PC üzerinden kablolu bağlantı ile yapılabiliyor Detroit'i DS4 ile oynarken PS şekilleri yoktu ancak biraz oynadıktan sonra hangisinin hangisi olduğuna kolayca alıştım ben bakmadan rahatça basabiliyorum.

Hocam ileride PC tarafına daha çok yatırım yapacaklarını düşünüyorum kontrolcü tarafında şu an yazılım güncellemesi PC üzerinden kablolu bağlantı ile yapılabiliyor Detroit'i DS4 ile oynarken PS şekilleri yoktu ancak biraz oynadıktan sonra hangisinin hangisi olduğuna kolayca alıştım ben bakmadan rahatça basabiliyorum.

Bir de PSP emülatörü indirdim telefona oraya eğer DualSense alırsam bağlayıp God of War serisinin eski oyunlarınıda oynayacağım chains of olympus ile ghost of spartayı emülatörün kendi dokunmatikleri çok küçük geliyor.

Hocam merhaba. Xbox 9. nesil kullandım. Genellikle Forza Horizon vb. oynamak için kullandım, yani öyle hikayeli oyunları oynamadım. O yüzden o kısma değinemeyeceğim. Gayet zevk aldım, tutuş hissi vb. kaliteli hissettirdi. Fakat DualSense'nin tetik olayı falan nedense daha cazip geliyor. Arıza vb. durumu olmadı. Bence hangisi daha makulse onu alın.

Hocam DualSense 1700 1800 civarı Xbox 9. nesilde 1800 1900 civarı geziyor fiyat konusunda sorun yok 2000 TL param var isteğim uzun ömürlü olması baktığımda Forza'da falan destek var DualSense'nin DualSense alacağım galiba ama servisinden yakınanda var diğer konulara baktığımda Microsoft servis konusunda biraz daha iyiymiş konulardan gördüğüm kadarıyla.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı