DualSense'e elim alışır mı?

Aqruww

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar neredeyse hiç gamepad ile oynamadim. 2-3 kez pes oynamisligim var yillar once, kullanmayi hiç bilmiyorum. PS5 sipariş ettim, ilk konsolum olacak ama gamepad ogrenmek uzun surer mi elim ne kadar sürede alisir yardimci olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar neredeyse hiç gamepad ile oynamadim. 2-3 kez pes oynamisligim var yillar once, kullanmayi hiç bilmiyorum. PS5 sipariş ettim, ilk konsolum olacak ama gamepad ogrenmek uzun surer mi elim ne kadar sürede alisir yardimci olur musunuz?
Tavsiyem bilgisayarda da kullanmanız olacaktır böylece yabancılık çekme işini en aza indirirsiniz.

Ben 1 haftada alıştım sıkıntı olmaz.

Max 2 günde alışırsınız hocam zaten konforlu ve kolay alışılması için yapılmış bir kol.

Alismak icin önerebileceğiniz bir oyun var mi?

Her oyunu oynamaya çalışın. Fall Guys, GoW gibi gibi oyunlar oynayın. Eliniz dönüşlere, tetiklere alışsın. İlk başlarda biraz farklı gelebilir. Alışıyorsunuz ama, bir bakmışsınız binlerce saat geçmiş:)

Geri
Yukarı