DualSense'nin orijinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Üçgen kare falan mı? Küçük küçük arkasında bir sürü var.

Evet evet üçgen kare yuvarlak semboller var yani kolun orijinal sıkıntı galiba PC'de olabilir

Ve ayrıca pcde önceden başka kol kullandın mı?

Hocam biraz daha baktığımda dediğim gibi çakma kolların hepsinde ps logosu yerine ev tuşu var yani buradaki gibi ve çakma kolların kutusu orijinal kutuyla dağlar kadar fark var yani için rahat olsun kolun orijinal

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Evet evet üçgen kare yuvarlak semboller var yani kolun orijinal sıkıntı galiba PC'de olabilir.

Ve ayrıca PC'de önceden başka kol kullandın mı?

Hocam biraz daha baktığımda dediğim gibi çakma kolların hepsinde PS logosu yerine ev tuşu var yani buradaki gibi ve çakma kolların kutusu orijinal kutuyla dağlar kadar fark var yani için rahat olsun kolun orijinal.

DualSense ilk defa aldım hocam Xbox 9. nesil kolum var 2 tane.

Sanırsam Xbox kolunuzla PC'ye bağlandığınız için PC'de otomatik olarak Xbox olarak algılamış olabilir galiba dualsensi

Ve şirkete baktığımda böyle çakma ürün satacak bir firma değil hatta Omen club diye profesyonel bir e-spor merkezleri bile var

Son düzenleme:
Yüksek ihtimal çakma ya.
üstad dualsensex( ben steamden ücretli olanı aldım) uygulamasından tetiklerin adaptive triggerlarını test edin o teknolojinin kolay kolay çakmasını yapamazlar

Xbox olarak gözüküyor. Sanırım çakma:')
bende hepsiburadadan farklı bir satıcıdan aldım. Dediklerinnizin aynısıyla karşılaştım ama hem elde verdiği hissiyat hemde adaptive triger ve diğer özellikleri test ettiğimde orijinal olduğunu anladım.

Geri
Yukarı