DualShock 3 Bluetooth ile çalışmıyor

Dark Dean

Hectopat
Makaleler
1
DualShock kolunu kablo ile oynamak istemediğim için USB dongle aldım. Videolar izledim güzelce yaparım dedim bir umutla tabii ki öyle olmadı. Kolu bilgisayara taktım 2. ve 3. ışıklar yanıyordu. Driverları yüklemek ve Bluetooth ile kullanmak için burada ki rehberin adımları ile gitmek istedim. Scptoolkiti linkten indirdim kurdum ve işlemleri harfi harfine yaptım fakat benim DualShock 3 kolum çakma olduğu için bu işlem olmadı. Driverlerı kaldırdım. Bu sefer YouTube videosu izledim. Eski sürüm scptoolkit ve ayriyeten zadig programı vardı. Yine harfi harfi yaptım fakat kabloyu çektiğim de tüm ışıklar yanıp sönüyordu. Tekrar kabloyu taktım 1. ışık yanıp sönüyor sonra tüm ışıklar yanıp sönüyordu. Fakat kablo ile kullanınca PS tuşuna bastığımda Xbox kontrol kısmı açılıyordu. Oyun da çalışıyor mu diye denemedim. Başarı ile Xbox'ı tanıtım fakat bluetooth ile oynayamadım bir türlü. Söylenilen her şeyi yaptım olmadı en sonunda driverlerı kaldırdım. Bluetooth adaptörü de boşta. Ne yapmam gerekiyor? Nasıl bluetooth'a tanıtabilirim? Kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı