DualShock 3 kablo ile PC'de nasıl kullanılır?

Elimde bir tane DualShock 3 var. Bunu PlayStation 3'ün yanında bir de PC'de kullanmam lazım. Nasıl kullanabilirim?
SCP ToolKit kullanabilirsiniz.

İndirdikten sonra Driver Installer çalıştırın, sonra DUALSHOCK3 seçtikten sonra bilgisayarınıza bağlı olan DS3'ü seçin ve kurun. Çıkarıp taktıktan sonra çalışacaktır.

Sonrasında Gamepad'i tekrardan PS'ye bağlayabileceğim değil mi?
Tabii ki.

Hatta eğer bilgisayarınıza Bluetooth adaptör alırsanız, bu program kendi sürücüsünü kuruyor ve kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz.

Bilgisayarda kullanmak için kablo ile bağlayın, Bluetooth olarak bağlayacaksanız PS kapalı olsun.
PlayStation'da kullanılacaksa PS tuşuna basın kendi eşitler zaten.

Elimde bir tane DualShock 3 var. Bunu PlayStation 3'ün yanında bir de PC'de kullanmam lazım. Nasıl kullanabilirim?

Hocam şu video ile sizi baş başa bırakıyorum. Bende buradan yaptım ve sağlam çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlar Torrent.

Hocam şu video ile sizi baş başa bırakıyorum. Bende buradan yaptım ve sağlam çalışıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yaptıktan sonra tekrardan PlayStation'da kullanabilecek miyim?

Oyunlar Torrent.

Bunu yaptıktan sonra tekrardan PlayStation'da kullanabilecek miyim?
Kardeşim en az 2-3 tane mesaj attım, kâle almıyorsan kendin çöz. Her controller kullanmaya çalıştığın zaman terminal mi açacaksın?

SCPToolKit diyorum başka mesajlara kayıyorsun, sen önce bunu bir dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı