DualShock 3 kapanmıyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herkes alabilir kutusu olabilir temiz olabilir ama orijinal sony kol kalmamıştır knk kandırırlar.

Eğer öyleyse olur ama kaç yıllık cihazlar sıfırı kalmamıştır bence.
Çocuk hepsi buradada ps3 alıyor bende alacaktım ama biraz pahalıydı(en son 1.500 tl idi 2.000 ne yaklaşmış daha zaten alınmaz) açarken bak kollar sıfır
Herkes alabilir kutusu olabilir temiz olabilir ama orijinal sony kol kalmamıştır knk kandırırlar.
İzle videoyu bak

Kol orjinal dualshock 3 sixaxis kol
PS kutusu öyle karton olmaz ki ?
Yok ps3 kutusu orjinal deil zaten dualshock 3 e bak
@Chessboy video yu izledin mi?
Çocuğun ps alakası yok hdım a hıdım dedi ps3 süper silime dijital dedi ps ile alakası yok oyunlar zaten kırık hack

Son düzenleme:
Kol orjinal dualshock 3 sixaxis kol

Yok ps3 kutusu orjinal deil zaten dualshock 3 e bak
@Chessboy video yu izledin mi?

Çocuğun ps alakası yok hdım a hıdım dedi ps3 süper silime dijital dedi ps ile alakası yok oyunlar zaten kırık hack
İzledim kolları orijinal olabilir ama bilmiyorum bu arada oyunları kırık yüklemek daha iyi birsürü oyun yükleyebiliyorsunuz.

İzledim kolları orijinal olabilir ama bilmiyorum bu arada oyunları kırık yüklemek daha iyi birsürü oyun yükleyebiliyorsunuz.
Biliyom zaten kazık ama önemli olan kolları görmek kırık olduğunu bende biliyom
@Chessboy bu arada yanlış anlama amacım sene tartışmak deil sadece görmeni istedim
Ama hen i aktif etmedi çocuk nası kendi aktif oldu program mı var

Geri
Yukarı