DualShock 3 kapanmıyor

@EFE CELİL O ayarlar benim işime yaramıyor maalesef. Bendeki kol sorunlu, yeni kol almam lazım ve sanırım orijinal satışı yok artık.

Şimdilik bu kol ile idare edeceğim.
Orjinal satış var Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer
Linke tıkla google drive açılacak içindeki linkikopyala google ye yapıştır
@EFE CELİL O ayarlar benim işime yaramıyor maalesef. Bendeki kol sorunlu, yeni kol almam lazım ve sanırım orijinal satışı yok artık.

Şimdilik bu kol ile idare edeceğim.
Yardımcı olabilediysem ne mutlu bana

Attığın link google drive ve erişim istiyor drive dan satış olmaz zaten orijinal olması için letgo gibi direk sahibinden almak gerekir onlarda fazla kullanılmış ise sorunlu olabilir. Rampage Snopy gibi markaların kutulu kollarını tercih etse daha mantıklı olur.
Yok abi ben linki atmadım oyüzden google drive ye kaydettim ben yaptım yani
Ş
Attığın link google drive ve erişim istiyor drive dan satış olmaz zaten orijinal olması için letgo gibi direk sahibinden almak gerekir onlarda fazla kullanılmış ise sorunlu olabilir. Rampage Snopy gibi markaların kutulu kollarını tercih etse daha mantıklı olur.
Şu an orjinal dualshock 3 satılıyo
Hatta çok tavsiye etmiyorum ama hepsi buradada fln ps3 satılıyo orda sıfır kol viriyolar hatta alıp inceleme videosu gördüm cidden sıfır kol veriliyor yani üretiliyo

Yeni konular

Geri
Yukarı