DualShock 3 alınır mı?

NrxxDC

Femtopat
Yer
Distopya
Daha fazla  
Meslek
Köle
Arkadaşlar, 110 TL bütçem var. Bu fiyata bilgisayar da kullanmak için uygun bir gamepad arıyorum. Rampage SG R218 almayı düşündüm ama çok iyi olmadıklarını duydum. Letgo'da gezinirken kutulu, sıfır bir DualShock 3 buldum. Bilgisayardan programlanıp kullanılabiliyormuş. Sizce alınır mı?
Çakma olma olasılığı var mıdır? Neye dikkat etmeliyim?

IMG_20201203_091158.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt kısımda marka olarak Sony seçmiş satıcı ayrıca hiçbir yerde çakma diye belirtmemiş. Bu şekilde orijinal olduğunu iddia ederek çakma kol satabiliyorlar mı?
Üretimden kalktığı için hepsi böyle. Orijinal DS3 kolunu sıfır bulmak çok zor. Benim attığım kaliteli yan sanayilerden. :D

Hocam Vatan Bilgisayar'da Sony'nin sattığı Wireless DualShock 3 var orada 179 TL bir şey bence DualShock 3 hala taş gibi istersen ona da bir bakabilirsin şimdi bütçeni bilmiyorum ama orası orijinal.

Arkadaşlar, 110 TL bütçem var. Bu fiyata bilgisayar da kullanmak için uygun bir gamepad arıyorum. Rampage SG R218 almayı düşündüm ama çok iyi olmadıklarını duydum. Letgo'da gezinirken kutulu, sıfır bir DualShock 3 buldum. Bilgisayardan programlanıp kullanılabiliyormuş. Sizce alınır mı?
Çakma olma olasılığı var mıdır? Neye dikkat etmeliyim?

Eki Görüntüle 761754

Evet bende Snopy SG-R218 kullanıyorum 1 yıl olmadan kendi kendine tuşlara basmaya başladı. Yalnız piyasada sıfır kutulu orijinal DS3 bulamazsın, orijinal yazanlar yan sanayi 1.sınıf kalitede kol onlardan başkada piyasads kol yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı