Dualshock 3 PC için alınır mı?

Tamamdır teşekkürler
Reis ben hep kablolu kullandım ilk defa kablosuz aldım bakalım gelsin deneyecegim. Tepkileme süreleri nasıl elde duruşu malzeme kalitesi tuşların basmaları falan pazartesi ya da salı günü yazacagım.
Hepsiburada üzerinden yaklaşık 80 TL gibi bir fiyata korsan Dualshock 3 aldım. Dış görünüş olarak abartılı olmayan ufak tefek farklar var. Gerçek bir Dualshock uzun süre kullanmadıysanız gayet güzel bir hissi ve tutuşu var ancak ufak detaylar üründe atlanmış. L2 ve R2 butonları hassasiyet ayarlı değil sanırsam, beni çok derinden yaraladı bu olay :/. Tuşlar yapı olarak bastıkça içine doğru giriyor, yani normal buton değil fakat en sonuna kadar götürünce algılanıyor. Sadece GTA V üzerinde denedim ve zaten doğru düzgün bir şekilde steam oynamama izin vermedi. Elimdeki 2 pc üzerinde denedim, bluethooth cihazı görmüyor, formatı PS3 için olsa gerek. Kablosuz olayı hala şuan başarısız, yani ben yapamadım. R2 tuşu sonuna kadar bastığımda sanki arada ufak bir kağıt sıkışmış da biraz daha bastırınca kağıt gitmiş, buton sonuna kadar bastırılmış gibi bir hissiyat veriyor. Yani tam basıyorsunuz ama mebran klavye tuşuna basar gibi bir sertlikte basarsanız sonuna kadar gidiyor. Yoksa onu orada tutan, içinde ufak bir şey var sanırsam. L1 için aynı olay söz konusu değildir. Büyük ihtimal bana gönderilen böyle çıktı. Eğer bir tane almak istiyorsanız görselde gönderilen renklerden daha koyu bir renk geliyor. Benim aldığım mavi modeli biraz daha sedefli (Pearlscent) bir mor mavi karışımı, henüz çözemediğim fakat güzel bir renk ile geldi. Detaylı bir yorum bulamadığım için konuyu her detayıyla anlatmaya çalıştım, forumda korsan Dualshock 3 alan çok kişi yok, alanlar da orijinal sanıyor sanırım. Şunu da belirtmeliyim ki şuanda Türkiye'de orijinal diye DS3 (Dualshock 3) satan satıcılar korsan gönderiyor, fiyatı biraz daha yüksek tutuyorlar. Bu satıcılardan kazıklanmak yerine kendi ürününü doğru şekilde satan yüksek puanlı ve yorumlu satıcılardan daha uygun bir fiyata almak bence daha kârlı. Unutmayın, Playstation 3 2006 tarihinde çıkan bir konsol. 2020 yılında orijinal, sıfır üretimi durduruldu diye biliyorum. Yani en azından Türkiye'de 100'de 2 ihtimal sıfır bulabilirsiniz, o da Tam Board olur mu bilemem. Yani ürünlerin ona göre değerlendirilmesi lazım. Eğer bu cihazı kablosuz yapabilen veya kesin yöntem bilen varsa bana lütfen ulaşsın.

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler

Hepsiburada üzerinden yaklaşık 80 TL gibi bir fiyata korsan Dualshock 3 aldım. Dış görünüş olarak abartılı olmayan ufak tefek farklar var. Gerçek bir Dualshock uzun süre kullanmadıysanız gayet güzel bir hissi ve tutuşu var ancak ufak detaylar üründe atlanmış. L2 ve R2 butonları hassasiyet ayarlı değil sanırsam, beni çok derinden yaraladı bu olay :/. Tuşlar yapı olarak bastıkça içine doğru giriyor, yani normal buton değil fakat en sonuna kadar götürünce algılanıyor. Sadece GTA V üzerinde denedim ve zaten doğru düzgün bir şekilde steam oynamama izin vermedi. Elimdeki 2 pc üzerinde denedim, bluethooth cihazı görmüyor, formatı PS3 için olsa gerek. Kablosuz olayı hala şuan başarısız, yani ben yapamadım. R2 tuşu sonuna kadar bastığımda sanki arada ufak bir kağıt sıkışmış da biraz daha bastırınca kağıt gitmiş, buton sonuna kadar bastırılmış gibi bir hissiyat veriyor. Yani tam basıyorsunuz ama mebran klavye tuşuna basar gibi bir sertlikte basarsanız sonuna kadar gidiyor. Yoksa onu orada tutan, içinde ufak bir şey var sanırsam. L1 için aynı olay söz konusu değildir. Büyük ihtimal bana gönderilen böyle çıktı. Eğer bir tane almak istiyorsanız görselde gönderilen renklerden daha koyu bir renk geliyor. Benim aldığım mavi modeli biraz daha sedefli (Pearlscent) bir mor mavi karışımı, henüz çözemediğim fakat güzel bir renk ile geldi. Detaylı bir yorum bulamadığım için konuyu her detayıyla anlatmaya çalıştım, forumda korsan Dualshock 3 alan çok kişi yok, alanlar da orijinal sanıyor sanırım. Şunu da belirtmeliyim ki şuanda Türkiye'de orijinal diye DS3 (Dualshock 3) satan satıcılar korsan gönderiyor, fiyatı biraz daha yüksek tutuyorlar. Bu satıcılardan kazıklanmak yerine kendi ürününü doğru şekilde satan yüksek puanlı ve yorumlu satıcılardan daha uygun bir fiyata almak bence daha kârlı. Unutmayın, Playstation 3 2006 tarihinde çıkan bir konsol. 2020 yılında orijinal, sıfır üretimi durduruldu diye biliyorum. Yani en azından Türkiye'de 100'de 2 ihtimal sıfır bulabilirsiniz, o da Tam Board olur mu bilemem. Yani ürünlerin ona göre değerlendirilmesi lazım. Eğer bu cihazı kablosuz yapabilen veya kesin yöntem bilen varsa bana lütfen ulaşsın.
Sürücü falan indirdiniz mi? Ds3 tam desteklemez pcyi.Görmesi için ek sürücüler lazım.

Tamamdır teşekkürler.

Hepsiburada üzerinden yaklaşık 80 TL gibi bir fiyata korsan DualShock 3 aldım. Dış görünüş olarak abartılı olmayan ufak tefek farklar var. Gerçek bir DualShock uzun süre kullanmadıysanız gayet güzel bir hissi ve tutuşu var ancak ufak detaylar üründe atlanmış. L2 ve R2 butonları hassasiyet ayarlı değil sanırsam, beni çok derinden yaraladı bu olay :/. Tuşlar yapı olarak bastıkça içine doğru giriyor, yani normal buton değil fakat en sonuna kadar götürünce algılanıyor. Sadece GTA V üzerinde denedim ve zaten doğru düzgün bir şekilde Steam oynamama izin vermedi. Elimdeki 2 PC üzerinde denedim, bluethooth cihazı görmüyor, formatı PS3 için olsa gerek. Kablosuz olayı hala şu an başarısız, yani ben yapamadım. R2 tuşu sonuna kadar bastığımda sanki arada ufak bir kağıt sıkışmış da biraz daha bastırınca kağıt gitmiş, buton sonuna kadar bastırılmış gibi bir hissiyat veriyor. Yani tam basıyorsunuz ama membran klavye tuşuna basar gibi bir sertlikte basarsanız sonuna kadar gidiyor. Yoksa onu orada tutan, içinde ufak bir şey var sanırsam. L1 için aynı olay söz konusu değildir. Büyük ihtimal bana gönderilen böyle çıktı. Eğer bir tane almak istiyorsanız görselde gönderilen renklerden daha koyu bir renk geliyor. Benim aldığım mavi modeli biraz daha sedefli (pearlscent) bir mor mavi karışımı, henüz çözemediğim fakat güzel bir renk ile geldi. Detaylı bir yorum bulamadığım için konuyu her detayıyla anlatmaya çalıştım, forumda korsan DualShock 3 alan çok kişi yok, alanlar da orijinal sanıyor sanırım. Şunu da belirtmeliyim ki şu anda Türkiye'de orijinal diye DS3 (DualShock 3) satan satıcılar korsan gönderiyor, fiyatı biraz daha yüksek tutuyorlar. Bu satıcılardan kazıklanmak yerine kendi ürününü doğru şekilde satan yüksek puanlı ve yorumlu satıcılardan daha uygun bir fiyata almak bence daha kârlı. Unutmayın, PlayStation 3 2006 tarihinde çıkan bir konsol. 2020 yılında orijinal, sıfır üretimi durduruldu diye biliyorum. Yani en azından Türkiye'de 100'de 2 ihtimal sıfır bulabilirsiniz, o da tam board olur mu bilemem. Yani ürünlerin ona göre değerlendirilmesi lazım. Eğer bu cihazı kablosuz yapabilen veya kesin yöntem bilen varsa bana lütfen ulaşsın.

Hocam ben de bir gamepad almayı planlıyorum da. Hala doubleshock 3 alınır mı? (yues'in)

Yeni konular

Geri
Yukarı