Dualshock 3'ü kablosuz olorak kullanmak mümkün mü?

Elimde yeni 2 tane Dualshock 3 var. Kablo ile bağladım çalışmakta fakat ben kablosuz bağlamak istiyorum. Ana kartımda dahili Bluetooth var. Fakat kolu görmüyor(sadece kablolu kullanabiliyorum şu an), kablosuz olarak kullanmak için harici Bluetooth Dongle kullanmak mı gerekiyor? Eğer öyle ise iade edip daha az para ile kablolu kol almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth varsa kullanırsın, kablolu bağlarken hangi programı kullandın? Muhtemelen aldığın dualshock 3 lerde orjinal değil, f710 alman daha mantıklı olurdu sanki.

Bluetooth varsa kullanırsın, kablolu bağlarken hangi programı kullandın? Muhtemelen aldığın dualshock 3 lerde orjinal değil, f710 alman daha mantıklı olurdu sanki.
Scptoolkit kullandım hocam ama bluetooth kullanarak bağlayamadımsizin bir bilginiz var mı nu konu hakkında? Hocam f710 ların fiyatı malum maalesef :)
Ayrıca adminlere de teşekkür etmek isterim yazım yanlışından 3 gün ban nedir hocam ? Tamam yazım yanlışları önemlidir tabi ama burda da makale yayınlamıyoruz 1 saat idealdir 3 gün nedir yani küfür mü ettik?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı