Dualshock 4 alınır mı?

Ludanka

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımı yeniledim ve dolayısıyla yeni olan oyunlara merak saldım. Fark ettim ki klavye yerine gamepad almak daha mantıklı gibi. Maalesef fiyatlar biraz pahalı bende o kadar bütçe ayırmak istemiyorum. Dün ikinci el ilan sitelerinden bakarken ithalatçısı sony eurasia olan kutulu bir ürün buldum. Satıcının dediğine göre ürün orjinal. Daha önce hiç bilgisayara bağlamadığım için bilmiyorum masaüstü bilgisayarımın bluetoothu olmadığını düşünürsek 850 TL'ye almak mantıklı mı?

Eğer sadece bilgisayarda kullanacaksanız DualShock veya DualSense almayın. Birçok oyun DualShock/DualSense desteği sunmuyor.

Onun yerine Xbox gamepad'i almanızı öneririm. Xbox gamepad'i Windows ile en uyumlu gamepad'dir.

Eğer sadece bilgisayarda kullanacaksanız DualShock veya DualSense almayın. Birçok oyun DualShock/DualSense desteği sunmuyor.

Onun yerine Xbox gamepad'i almanızı öneririm. Xbox gamepad'i Windows ile en uyumlu gamepad'dir.
Steam sayesinde sunuyor hocam.

Bence alınır ama o para biraz fazla. Ben replika kullanıyorum sorun olmuyor. Adaptör olarak da bunu öneririm. Bende 4.0'ı var. Bu 5.0.

Sunuyor evet fakat doğal destek olmuyor. Oyunlarda tuşlar Xbox tuşu olarak görünmeye devam ediyor. Bunun için dedim zaten.
Modlar hocam çok kafaya takmaya gerek yok. Mesela hangi oyun sunmuyor? Witcher 3'ün modu var. Cyberpunk da keza öyle. RDR2'de titreşimi kullanamıyordun sanırım ama tuşlar PS4 layoutı ile görünüyor.

Aslında merak ettiğim şeylerden biri de kablosuz kulaklık kullanıyorum bu iki ürünün sinyalleri birbiriyle çakışma durumu olur mu?
Steam sayesinde sunuyor hocam.

Bence alınır ama o para biraz fazla. Ben replika kullanıyorum sorun olmuyor. Adaptör olarak da bunu öneririm. Bende 4.0'ı var. Bu 5.0.

Aslında merak ettiğim şeylerden biri de kablosuz kulaklık kullanıyorum bu iki ürünün sinyalleri birbiriyle çakışma durumu olur mu?
Hocam aynı şekilde kullanıyorum. Ara sıra çok nadir şekilde kulaklık önce bağlanmışken gamepadi görmüyor. Kulaklığın bağlantısını kesip önce gamepadi bağlıyorum sonra kulaklığı bağlıyorum sorun çözülüyor.

Modlar hocam çok kafaya takmaya gerek yok. Mesela hangi oyun sunmuyor? Witcher 3'ün modu var. Cyberpunk da keza öyle. RDR2'de titreşimi kullanamıyordun sanırım ama tuşlar PS4 layoutı ile görünüyor.
Neyse, ben sadece söylemek istedim. Görüşünüze tabii ki katılıyorum. Ben şahsen direkt Xbox kolu alıp geçerdim. Fakat kişiden kişiye değişir.

Xbox için olanına da baktım ama replika ürünlerini görebildim sadece bu fiyatlara ikinci el gibi bi durumu yok gibi. Replika olsa bile iyidir diyebileceğiniz bir model varsa o da olur

Neyse, ben sadece söylemek istedim. Görüşünüze tabii ki katılıyorum. Ben şahsen direkt Xbox kolu alıp geçerdim. Fakat kişiden kişiye değişir.
Hocam Xbox kolları çok pahalı. 360 için bakarsak çoğu replika. Tabii kullanıcıya kalmış orijinal-replika.

Yeni konular

Geri
Yukarı