DualShock 4 analog koruyucu tavsiyesi

Deniz Kanmaz

Hectopat
Yaklaşık 4 sene önce aldığım slim model Playstation 4'ümle beraber gelen DualShock 4'ümün sol analogu, 4 yıllık yoğun kullanımımın ardından soyulmaya başladı. Var olanı korumak için iş işten geçmiş olsa da en azından dağılmış silikon hissiyatından kurtulmak için bu tarz bir ürün almak istiyorum fakat 4 senedir alıştığım hissiyatın bozulmasından korkuyorum. DualShock 4 kullanıcıları arasında eminim benzer deneyim yaşamışlarınız olacaktır, bu konuda bir karara varmadan önce kullandığınız ürünler hakkındaki deneyimlerinizi ve tavsiyelerinizi dinlemek isterim :).

1614633336455.png

2015 yılından beri 2 Dualshock'da bu koruyucuları kullanıyorum. Bana göre normal analoglardan daha rahat. Parmaklara tam oturuyor ve çok sağlam 6 yıldır aynı koruyucuları kullanıyorum bana mısın demediler :D Bence kesinlikle almalısın. Herhangi bir koruyucu işini göreceketir.

Örnek bir model. Değişik desenleri var. Xbox One kolu ile kullanıyorum.
Ürünün sertliği nasıl acaba? Analogun şeklini mi alıyor? Fotoğraflarda düz görünüyor ama ben kolun analoglarındaki çukur hissiyatını kaybetmek istemiyorum.

Eki Görüntüle 902199

2015 yılından beri 2 Dualshock'da bu koruyucuları kullanıyorum. Bana göre normal analoglardan daha rahat. Parmaklara tam oturuyor ve çok sağlam 6 yıldır aynı koruyucuları kullanıyorum bana mısın demediler :D Bence kesinlikle almalısın. Herhangi bir koruyucu işini göreceketir.
Şu an oldukça cazip görünüyor ama analoglara çok yükseklik ekliyor mu? Fotoğraftan tam kestiremedim de.

Genel olarak iyi hocam. Silikon yapısı var.

Bence, memnun olacaksınız.

Bence, memnun olacaksınız.
Desensiz bulamadım hocam ya :/.

Eki Görüntüle 902199

Bu ürün sanırım sizin kullandığınız, hocam.

Desensiz bulamadım hocam ya :/.

Bu ürün sanırım sizin kullandığınız, hocam.
Çok benziyor ama benimki daha parlak sanırım.

Geri
Yukarı