DualShock 4 bilgisayara bağlanmıyor

kitam3kushi

Centipat
DualShock 4'üm eskiden çok kolay bir sekilde kablolu bağlayabiliyordum ama son 1-2 haftadır bağlanmıyor. Steam üzerinden bağlıyordum kolu ama şimdi Steam'de gözükmüyor bile.

DualShock 4'üm eskiden çok kolay bir sekilde kablolu bağlayabiliyordum ama son 1-2 haftadır bağlanmıyor. Steam üzerinden bağlıyordum kolu ama şimdi Steam'de gözükmüyor bile.
Kablonuz veya gamepad çalışmıyor olabilir gamepadi kablosuz olarak bağlamayı deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer kapalıysa Steam üzerinden tam ekrana alıp ayarlardan PlayStation ve Xbox kontrolcü desteklerini açın. Oynayacağınız oyun Epic games gibi desteği olmayan platformlarda ise Steam'e atıp ordan açın launcheri. Bunlar çözmediyse sorun başta dediğim gibi donanımsaldır.

Benim de Dualshock 4 kolum var DS4 le kablosuz bağlıyordum kolun bluetooth bağlantısı bozuldu sanırım arada kırmızı ışık yanıp sönüyor bende kabloyla bağlıyim dedim kabloyla bağlanmıyor baska kolum var o kabloyu takınca direkt bağlanıyor sorun neden olabilir acaba

Geri
Yukarı