DualShock 4 fiyatları düşer mi?

Eryndaer

Hectopat
PC için DualShock 4 almayı planlıyordum. Güvenilir sitelerdekiler 700 TL olmuş, diğerleri de ithalatçı garantili (yani çakma). Xbox kolu alayım dedim o da 900 TL olmuş. PS5 stoğu gelmesiyle bunun da stoğu gelir mi? Sizce fiyatları düşer mi 1-2 ay içerisinde?

Dolar endeksli olduğu için çok düşeceğini düşünmüyorum. Fakat orijinal yerine yan sanayisini alabilirsin.

PC için DualShock 4 almayı planlıyordum. Güvenilir sitelerdekiler 700 TL olmuş, diğerleri de ithalatçı garantili (yani çakma). Xbox kolu alayım dedim o da 900 TL olmuş. PS5 stoğu gelmesiyle bunun da stoğu gelir mi? Sizce fiyatları düşer mi 1-2 ay içerisinde?
Hocam 2 sene önce Teknosa'da 189 liraydı almadığıma pişmanım keşke 100 tane falan alsaydım satardım bari, fiyatlar düşmez aksine artar bence. Ayrıca ithalatçı garantili ürünler şöyle oluyor mesela yurt dışından kendin orijinal olarak getirdin ve satıyorsun kendin garanti veriyorsun ama bazıları çakma olabiliyor dikkatli olmak gerekiyor.

Hocam, PC için Monster Pusat Pro alabilirsiniz. Uyum sorunu yok. PC için DS4 almaya gerek yok.

Geri
Yukarı