DualShock 4 gamepad önerisi

ItWasMe

Centipat
DualShock 4 gamepad almak istiyorum fakat sanırım birçok sitede sahte gamepad satılıyor. Diğer forumlarda bazı arkadaşlar link atmış fakat fiyatı 1000 liradan fazla. Sahte olmayan ve uygun fiyatlı bildiğiniz varsa link atabilir misiniz? Bilgisayarda kullanacağım bazı oyunlarda gamepad çalışmıyor. X360CE gibi programlar gerekiyor. DualShock 4'te böyle bir sorun olur mu?

Son düzenleme:
1000 liradan düşük orijinalmi varmış.

DualShock 4 gamepad almak istiyorum fakat sanırım birçok sitede sahte gamepad satılıyor. Diğer forumlarda bazı arkadaşlar link atmış fakat fiyatı 1000 liradan fazla. Sahte olmayan ve uygun fiyatlı bildiğiniz varsa link atabilir misiniz? Bilgisayarda kullanacağım bazı oyunlarda gamepad çalışmıyor. X360CE gibi programlar gerekiyor. DualShock 4'te böyle bir sorun olur mu?

2. el almanızı tavsiye ederim. Daha uyguna orijinal DualShock 4 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende PS4 V1 kol var. X360CE programı ile oynayabiliyorum Forsan Horizon 5'i. Ama senin için bu geçerli olmayabilir. Sony kendi sitesinde anlatıyor nasıl bağlayacağını.

Dualshock yerine XBOX kontrolcüsü almanızı tavsiye ederim çünkü Dualshock'u PC'ye bağlamak için DS4 gibi bazı programlar kullanmak gerek ve bunlara rağmen pek sağlıklı olmuyor ancak XBOX kontrolcüsü hiçbir şeye gerek olmadan tam uyumluluk sağlıyor.

Not: Hangi kontrolcüyü alırsanız alın 1000TL altında zor bulursunuz ikinci el bakın bence.

1000 liradan düşük orijinal mi varmış.

Sahte olmayan ve uygun fiyatlı dediğiniz an iş bitti zaten, 1000 TL'den ucuz orijinali sıfır yok.

DualShock yerine Xbox kontrolcüsü almanızı tavsiye ederim çünkü DualShock'u PC'ye bağlamak için DS4 gibi bazı programlar kullanmak gerek ve bunlara rağmen pek sağlıklı olmuyor ancak Xbox kontrolcüsü hiçbir şeye gerek olmadan tam uyumluluk sağlıyor.

Not: Hangi kontrolcüyü alırsanız alın 1000TL altında zor bulursunuz ikinci el bakın bence.

Eskiden 500 liraya ikinci el PS4 bulunabiliyordu şimdi bir kolu bile 1000 liradan fazla. Bende şansımı denemek istedim. :)

Peki orijinal alsam Xbox kolu mu yoksa DualShock 4 veya DualSense 5 kolu mu almalıyım?

999 TL 😂

Eskiden 500 liraya ikinci el PS4 bulunabiliyordu şimdi bir kolu bile 1000 liradan fazla. Bende şansımı denemek istedim. :)

Peki orijinal alsam Xbox kolu mu yoksa DualShock 4 veya DualSense 5 kolu mu almalıyım?

999 TL 😂
PC için ise XBOX tabii ki ve XBOX kontrolcüsü dualshock 4'den daha rahat daha güzel oturuyor ele. Bir de bahsettiğim gibi XBOX kolu PC ile uymulu iken Dualshock değil.

Geri
Yukarı