DualShock 4 mavi ışık yanmıyor

Nerdinnesi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, PlayStation 4 için yeni bir (sıfır) DualShock 4 kolu aldım ve sıkıntı şu ki PS tuşuna basınca mavi ışık yerine sarı ışık yakıyor ve konsola bağlayınca herhangi bir ışık yanmıyor bu sorun ne olabilir acaba? Ve ne yapmam gerekiyor?

IMG_20240410_184618.jpg

Özelliği kullanan bir oyunda dener misiniz çalışırsa sıkıntı yoktur.

Örnek bir oyun alabilir miyim pek bilmiyorum ya da hatırlamıyorum.

O ışık jiroskop işlevi görüyor maalesef hiç PS 4-5 kullanmadım o yüzden internette aratarak bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ışık jiroskop işlevi görüyor maalesef hiç PS 4-5 kullanmadım o yüzden internette aratarak bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Jiroskop testini yaptım ve geçti ama mavi ışık hala yok sıkıntı bu. Yine de teşekkür ederim kontrol edeceğim.

Hocam denedim ama olmadı bir oyunda denedim hala bir şey bulamadım içini bile açtım ve herhangi bir sorun göremedim hala da sorunu çözmeye çalışıyorum...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı