DualShock 4 mü, F710 mu?

F710 aldım. Şu an elimde ufak bir kutu açılımı videosu dahî yaptım. Yükleyince atarım buraya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
F710 aldım. Şu an elimde ufak bir kutu açılımı videosu dahî yaptım. Yükleyince atarım buraya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hayırlı olsun hocam. İnşallah uzun ömürlü olur, keyif alırsınız kullanırken.

Gerçekten teşekkür ederim videon için. DS4 tercih etmeme sebebin neydi? Onu da paylaşabilir misin?
Bir de ölü bölge sorunu vs tarzında problemler yaşadın mı?

Gerçekten teşekkür ederim videon için. DS4 tercih etmeme sebebin neydi? Onu da paylaşabilir misin?
Bir de ölü bölge sorunu vs tarzında problemler yaşadın mı?
Uyumluluk sorunu. Tercih etmeme sebebim buydu. Programlarla falan uğraşmak istemedim. Aynı zamanda piyasada bulabileceğin en uyumlu kol bu. Alt taraf malzemesi ilgin gerçekten. Hiç bir türlü terletmiyor. Öneririm. Ölü bölge sorunu yaşamadım, dediğim gibi çoğu oyun otomatik optimize ediyor cihazı.

Uyumluluk sorunu. Tercih etmeme sebebim buydu. Programlarla falan uğraşmak istemedim. Aynı zamanda piyasada bulabileceğin en uyumlu kol bu. Alt taraf malzemesi ilgin gerçekten. Hiçbir türlü terletmiyor. Öneririm. Ölü bölge sorunu yaşamadım, dediğim gibi çoğu oyun otomatik optimize ediyor cihazı.

Şu an halla kulanıyor musunuz herhangi bir sorunla karsılastınız mı?

Geri
Yukarı