DualShock 4 sarı ışık yanıp sönüyor

Panda33

Decapat
Daha fazla  
Merhaba daha dün aldığım DualShock 4 dün çalışmasına rağmen bugün kablolu bağlandığımda sarı ışık yanıp sönüyor. Bunu sebebi nedir?

Şarj olduğunda çalışması lazım mantıken.

Tamamdır teşekkürler.
Ama şöyle bir sıkıntı var ben şarjda oynayamıyor muyum veya şarjı nasıl göreceğim normal şartlar altında şarjdada oynanabilmesi lazım değil mi?
Bir de dün kapatıp yattığımda şarjı yüzde 80'den fazlaydı hiç kullanılmamasına rağmen bir günde nasıl düşebilir?

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkürler.
Ama şöyle bir sıkıntı var ben şarjda oynayamıyor muyum veya şarjı nasıl göreceğim normal şartlar altında şarjdada oynanabilmesi lazım değil mi?
Bir de dün kapatıp yattığımda şarjı yüzde 80'den fazlaydı hiç kullanılmamasına rağmen bir günde nasıl düşebilir?

Bilgisayarda mı kullanıyorsun konsolda mı?

Şarjda değilken bile devam ediyor yavaş yavaş yanıp sönmeye. Bir de ben kablolu bağlandığım için hiç ihtimali yok.
Bir süre sonra bıraktı yanıp sönmeyi ama kabloyu geri takınca geri oldu.
Bluetooth denenmiyor bile Bluetooth modunu açtığımda 1 saniye yanıyor geri sönüyor.

Kolun arkasında çok küçük bir delik var. Oraya iğne ile 5 saniye kadar basılı tut. Kol bir sıfırlansın. Sonra tekrar kablo ile bağla. Ps4'de kol'a reset atılıyor böyle.

Geri
Yukarı