DualShock 4 sisteme bağlanıyor ama hemen kopuyor

chiunquevico

Femtopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
DualShock 4'üm sisteme bağlanıyor ve DS4Windows programına da bağlıyorum gayet normal mavi ışığı da yanıyor hatta ama bağlandıktan saniyeler sonra bağlantı kopuyor. Anlamadığım bir şekilde. Forumları geziyorum fakat sorunuma hiçbir çözüm bulamadım. Bir anda kendi kendine bağlantı gidiyor. Bluetooth dongle acaba sorun olabilir mi diye düşünüyorum (5.0 versiyonu)

DualShock 4'üm sisteme bağlanıyor ve DS4Windows programına da bağlıyorum gayet normal mavi ışığı da yanıyor hatta ama bağlandıktan saniyeler sonra bağlantı kopuyor. Anlamadığım bir şekilde. Forumları geziyorum fakat sorunuma hiçbir çözüm bulamadım. Bir anda kendi kendine bağlantı gidiyor. Bluetooth dongle acaba sorun olabilir mi diye düşünüyorum (5.0 versiyonu)
Uygulamasız da kopuyor mu ?

Eğer uygulamadan kolun şarjı var gösteriyorsa ve hala kopuyorsa aygıt yöneticisinden bluetooth adaptörü olanı kaldırın bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin.
Dediklerinizi yaptım ama yinede bi değişim olmadı bu şekilde bağlandı diyor ama maksimum 15 saniye sürüyor bağlantının kopması.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-20 001518.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-20 001518.png
    20,9 KB · Görüntüleme: 53
Dediklerinizi yaptım ama yine de bir değişim olmadı bu şekilde bağlandı diyor ama maksimum 15 saniye sürüyor bağlantının kopması.
Elinizde başka Bluetooth cihazı varsa onu bağlamayı deneyin eğer o da kopuyorsa BT adaptöründe sorun vardır ama yoksa BT adaptörü alarak denemeniz lazım maalesef fakat orjinal DualShock 4 ise kolda sorun olacağını sanmıyorum.

Elinizde başka Bluetooth cihazı varsa onu bağlamayı deneyin eğer o da kopuyorsa BT adaptöründe sorun vardır ama yoksa BT adaptörü alarak denemeniz lazım maalesef fakat orjinal DualShock 4 ise kolda sorun olacağını sanmıyorum.
Evet öyle yapacağım kolda sorun olamaz çünkü ps4 cihazda sorunsuz çalışıyor.

Geri
Yukarı