DualShock 4 ve DualShock 3 arasındaki fark nedir?

InDesign

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI DDR4 AM4
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Ekran Kartı: Inno3D RTX3070 Twin x2 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
Ram: Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16

Monitör: MSI 27" OPTIX 165HZ, 1MS Curved Gaming Monitor
Klavye: Cooler Master CK550 V2 Red Switch
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Logitech G733
Meslek
Esport Manager
Selam Technopat ailesi.

Bilgisayarda oyunlarda kullanmak üzere gamepad almak istiyorum. Fakat DS4 fiyatları şu anda çok uçuk. 1200 lira ve üstüne bulabildim. DS3 ise Sony'nin orijinal mağazasında 170 lira gibi bir fiyata satılıyor. Aralarında PC kullanımı için çok büyük farklar var mı? DS3 alsam keşke DS4 alsaydım diye pişman olur muyum?

Farklı önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Bütçem maksimum 500TL

Ds4 alman daha mantıklı olacak. Rahatlığı kullanışı filan çok üstünde Ds3'e göre.

Selam Technopat ailesi.

Bilgisayarda oyunlarda kullanmak üzere gamepad almak istiyorum. Fakat DS4 fiyatları şu anda çok uçuk. 1200 lira ve üstüne bulabildim. DS3 ise Sony'nin orijinal mağazasında 170 lira gibi bir fiyata satılıyor. Aralarında PC kullanımı için çok büyük farklar var mı? DS3 alsam keşke DS4 alsaydım diye pişman olur muyum?
Almışken DS4 al.

Selam Technopat ailesi.

Farklı önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Bütçem maksimum 500TL
Nerede 170TL hocam? Orijinal olduğuna emin misiniz?

Nerede 170TL hocam? Orijinal olduğuna emin misiniz?
O konuda yanılmışım. Muadili diye geçiyormuş. Orjinal üretimi durdurulmuş
Replika Xbox kollarına bakabilirsin kaliteli olanları var.
XBox kolu hiç kullanmadım. Tüm gamepad deneyimim DS üzerine geçti. Tuş takımının farklı olması çok fark ediyor mu?

O konuda yanılmışım. Muadili diye geçiyormuş. Orjinal üretimi durdurulmuş

XBox kolu hiç kullanmadım. Tüm gamepad deneyimim DS üzerine geçti. Tuş takımının farklı olması çok fark ediyor mu?
Alışılır diye düşünüyorum hocam.

Geri
Yukarı