Dualshock 4 vs Xbox One S Controller

Melih DARCAN

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam DS4 desteği vereceğini açıklamıştı ben de bir kol almayı planlıyorum bilgisayar için. Daha önce hiçbirini ne kullandım ne gördüm. Konsolum da olmadı. Sizce hangisi ve neden DS4 daha rahat kullanması yazanları gördüm ama beni asıl endişelendiren orası Microsoft'un çöplüğü... O yüzden Xbox controller düşünmeye başladım yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca Xboxtaki A B tuşları hoşuma gidiyor. [emoji4]

İki kontrolleri bir oyun satan dükkanda deneyebilirsin. Deneme imkanın yoksa seçim sana kalmış ikisi de pişman etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox. PS4 için yeni kontroller bile Xbox özentisi.
Allah aşkına bu tarz yanlış yorumlar yapmayın sanki Sony kendisi yapıyor kontrolcüleri. 3.parti firmalar yapacak kontrolcüleri ve Sony'de resmi olarak onayladı özendiği falan da yok merak etme.

Ben DualShock kolunu daha rahat buluyorum şahsen tabi herkesin el tipi farklıdır. Kendinize yakın olan teknoloji mağazalarından gidip elinizde denerseniz daha sağlıklı olur sizin için.

Sony üretiyor veya başka bir şey yazılmış mı? Yeni kontroller bile Xbox özentisi yazılmış nesi yanlış bunun ve sen şu Sony fanboyu muydun yoksa? Ayrıca konu açan arkadaşa hitaben yıllardır PS kullanıyorum. Bir önceki nesilde Xbox açık ara öndeydi. Bu nesilde PS arayı kapattı. Xbox kontrolcüsü kişisel olarak daha rahat olduğunu düşünüyorum bu kişiden kisiye değişir. Biraz oynama fırsatım oldu özellikle left stick konumu daha rahat yerde, tetik butonları daha hoşuma gitti o yüzden Xbox diyorum. Touchpad pek kullanmıyorum ben Quick Time Event içeren oyunlarda falan kullanıyor. Benim tavsiyem Xbox sırf o left stick için bile alırım. Yıllardır PC için aktif olarak kullanılıyor zaten.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı