Dualshock 4 vs Xbox One S Controller

Sony üretiyor veya başka bir şey yazılmış mı? Yeni kontroller bile Xbox özentisi yazılmış nesi yanlış bunun ve sen şu Sony fanboyu muydun yoksa? Ayrıca konu açan arkadaşa hitaben yıllardır PS kullanıyorum. Bir önceki nesilde Xbox açık ara öndeydi. Bu nesilde PS arayı kapattı. Xbox kontrolcüsü kişisel olarak daha rahat olduğunu düşünüyorum bu kişiden kisiye değişir. Biraz oynama fırsatım oldu özellikle left stick konumu daha rahat yerde, tetik butonları daha hoşuma gitti o yüzden Xbox diyorum. Touchpad pek kullanmıyorum ben Quick Time Event içeren oyunlarda falan kullanıyor. Benim tavsiyem Xbox sırf o left stick için bile alırım. Yıllardır PC için aktif olarak kullanılıyor zaten.
Hatırladım seni sende Sony haterı mıydın yoksa ? Yeni kollardan birini razer üretiyor ve onun tasarımları hep bu şekilde zaten kimsenin kimseden özendiği yok. Özenmiş olsalar daha ilk başlarda ds4 xbox kolu gibi olurdu. Xbox kolunun pc için aktif olarak kullanılmasının sebebi Microsoft'tan dolayı. Adam kendi işletim sisteminde kendi kolunu kullandırtçak tabi rakip firmanınkine mi izin verecek ?

Kopyalar aslını yüceltir. Xbox kontrolleri ilk çıktığından beri zaten benzer tasarımda. Sony aklınca Xbox kontrolcüsünü 3.kişiden temin ettirip destekliyor. Madem Xbox desteği PC için daha kapsamlı neden DS alsın? Soruların cevabını kendin veriyorsun zaten. Xbox Elite kontrolcüsü modüler yapıda çok kaliteli duruyor onu da tavsiye ederim.

Madem Xbox desteği PC için daha kapsamlı neden DS alsın?
Microsoft zaten hala ds4 desteklemiyor steam kendisi destekliyor yani windows store dan aldığınız oyunu 3.parti yazılım sayesinde oynayabilirsiniz yoksa oynayamazsın.
Sony aklınca Xbox kontrolcüsünü 3.kişiden temin ettirip destekliyor.
Sanırım Razer'da falan çalışıyosun Sony ile iletişime geçip böyle bir taktik izleyeceklerini belirttiler sana dimi. Konu gereksiz uzadı herkesin kendi görüşü var sonuçta. Eğer herkes aynı düşünseydi insanlık bu kadar gelişemezdi zaten. İyi sosyaller diliyorum size de.

Markanın kölesi olmayın bende şaşırayım. Eline alıp hangisi rahat hissettiriyorsa sana sende seçimini ona göre yap ben iddia ediyorum Xbox kontrolcüsü daha hoşuna gidecek.

Hocam bu elite nasıl bir şey değer mi sizce ilk kez kol kullanacağım hiç bir deneyimim yok yoksa normali işimi görür mü ?

Black Friday yaklaşıyor ne kadar indirim görürler sizce sepet de bu:
1478110508109.png
1478110514088.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı