DualShock 4 yavaş çalışıyor

bedirhan duran

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.
Yan sanayi bir DualShock 4 aldım ve PC'me bağladım, kablolu bağlamada sıkıntı yok ama Bluetooth ile kablosuz bağlayınca komutları çok geç algılıyor. Daha güçlü bir Bluetooth adaptörü alsam hızını yükseltebilir miyim? Eğer öyle ise uzun ömürlü kaliteli bir adaptör önerebilir misiniz?
(PC kasasından uzaklaştıkça komut algılama hızı düşüyor)
DS4Windows ile kullanıyorum.
Bütçem 200TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Yan sanayi bir DualShock 4 aldım ve PC'me bağladım, kablolu bağlamada sıkıntı yok ama Bluetooth ile kablosuz bağlayınca komutları çok geç algılıyor. Daha güçlü bir Bluetooth adaptörü alsam hızını yükseltebilir miyim? Eğer öyle ise uzun ömürlü kaliteli bir adaptör önerebilir misiniz?
(PC kasasından uzaklaştıkça komut algılama hızı düşüyor)
DS4Windows ile kullanıyorum.
Bütçem 200TL.
Açıkçası yan dualshock almayın gerçekten almayın ben daha önce gördüm iyi bir şey değil. Bozuk diye göndermeye çalışın ama genelde hiç bakmıyorlar bile çünkü onlarda farkında ürünlerinin ne kadar kötü olduğunun.

Açıkçası yan dualshock almayın gerçekten almayın ben daha önce gördüm iyi bir şey değil. Bozuk diye göndermeye çalışın ama genelde hiç bakmıyorlar bile çünkü onlarda farkında ürünlerinin ne kadar kötü olduğunun.
Haklısınız ama orjinal dualshock 600TL,o kadar vermeye değmez bence ondan dolayı yan sanayiye yöneldim.Tabi pes,forza gibi oyunlar oynadığım için aldım.
Anakartınızın Bluetooth özelliği düşük olabilir. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum o yüzden net bir şey söyleyemem.

Cihazım laptop değil masaüstü, Bluetooth adaptörümde harici, daha iyi bir harici b. Adaptörü takmayı kastettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı