DualShock4 PC ile nasıl çalıştırılır?

DualShock4 PC ile nasıl çalıştırılır?
1. Adım: Bluetooth yok ise, Kablosu ile tak şarj takar gibi, var ise Bluetooth bağlamak için SHARE ve PS tusuna basılı tut. Önde ışık 2 kere flash atıp duruyor ise bluetooth ile bağlan, yüksek ihtimal Wireless Controller adında çıkacaktır.
2. Adım: Forza 5 tarzı oyunlar da yani PS4 kolu desteklemeyen oyunlar da XBOX gibi göstererek veya X bir kolu, DS4 Windows adlı programı indirmen gerek, programı indirdikten sonra tüm driverlerini kur ve start tuşuna bas. Daha sonra ayarlar yolunu izleyerek "Hide Controller" Tikini dâima aktif olarak kullan.

Ve hazır, bu adımları uygularsan tüm oyunlarda hatta dokunmatiği ile mouse yi bile kontrol edecek kadar optimize şekilde kullanıma hazır. İyi oyunlar @afafas

NOT: Bu ayarları yapınca titreşim de vs. Tamamen optimize şekilde kullanacaksın. Sanki PS4 oynar gibi :)

1. Adım: Bluetooth yok ise, Kablosu ile tak şarj takar gibi, var ise Bluetooth bağlamak için SHARE ve PS tusuna basılı tut. Önde ışık 2 kere flash atıp duruyor ise Bluetooth ile bağlan, yüksek ihtimal Wireless Controller adında çıkacaktır.
2. Adım: Forza 5 tarzı oyunlar da yani PS4 kolu desteklemeyen oyunlar da Xbox gibi göstererek veya X bir kolu, DS4 Windows adlı programı indirmen gerek, programı indirdikten sonra tüm sürücülerini kur ve start tuşuna bas. Daha sonra ayarlar yolunu izleyerek "Hide Controller" Tikini dâima aktif olarak kullan.

Ve hazır, bu adımları uygularsan tüm oyunlarda hatta dokunmatiği ile mouse yi bile kontrol edecek kadar optimize şekilde kullanıma hazır. İyi oyunlar @afafas

NOT: Bu ayarları yapınca titreşim de vs. Tamamen optimize şekilde kullanacaksın. Sanki PS4 oynar gibi :)

Teşekkür ederim en detaylı bu sanırım

Geri
Yukarı