Dubai'den alınan iPhone 14 Pro'nun farkları nelerdir?

berkay07242

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. İşim gereği Dubai'ye geldim ve bir adet 14 Pro aldım. Fakat buradaki telefonlar Middle East versiyonu ile geliyor. Buradaki satıcılar artık tüm modellerde tüm özelliklerin kullanıldığını hiçbir sorun olmadığını söyledi fakat konu hakkında bilgisi olan birileri beni rahatlatırsa çok sevinirim. Türkiye'den aldığım telefondan herhangi bir farkı var mıdır ?

Berkay selam, yeni telefonun hayırlı olsun. 4 Aralıkta bende Dubai'de olacağım ve 14 Pro almayı düşünüyorum. Öncelikle senin sorularının cevabını bende merak ediyorum. Umarım bir arkadaş çıkıp bizi aydınlatır.

Şu anda stok sıkıntısı var mı ve nereden aldın bilgi verebilir misin?

Berkay selam, yeni telefonun hayırlı olsun. 4 Aralıkta bende Dubai'de olacağım ve 14 Pro almayı düşünüyorum. Öncelikle senin sorularının cevabını bende merak ediyorum. Umarım bir arkadaş çıkıp bizi aydınlatır.

Şu anda stok sıkıntısı var mı ve nereden aldın bilgi verebilir misin?

Bulabildiniz mi hocam? Ben başka bir ülkedeydim ve maalesef bulamadım 14 Plus aldım mecburen. 60 Hz canımı sıksa da artık olduğu kadar dedim :/

Bulabildiniz mi hocam? Ben başka bir ülkedeydim ve maalesef bulamadım 14 Plus aldım mecburen. 60 Hz canımı sıksa da artık olduğu kadar dedim :/

Hayırlı olsun hocam.

Buldum fakat normal fiyatından pahalıydı maalesef. Büyük mağazalarda stoklar tükenmiş. Stokta olan mağazalarda normal fiyattan satmıyorlar. 2. nesil AirPods ve şarj aleti ile birlikte veriyorlar cihazı. Dubai Mall için böyle en azından. Fazla vaktim olmadığından almak zorunda kaldım.

Hayırlı olsun hocam.

Buldum fakat normal fiyatından pahalıydı maalesef. Büyük mağazalarda stoklar tükenmiş. Stokta olan mağazalarda normal fiyattan satmıyorlar. 2. nesil AirPods ve şarj aleti ile birlikte veriyorlar cihazı. Dubai mall için böyle en azından. Fazla vaktim olmadığından almak zorunda kaldım.

Sizlere de hayırlı olsun :)
Bir arkadaşım oraya gidecekti onun adına sormuştum, ona da ileteceğim bu durumu, teşekkür ederim.

Merhaba. İşim gereği Dubai'ye geldim ve bir adet 14 Pro aldım. Fakat buradaki telefonlar middle east versiyonu ile geliyor. Buradaki satıcılar artık tüm modellerde tüm özelliklerin kullanıldığını hiçbir sorun olmadığını söyledi fakat konu hakkında bilgisi olan birileri beni rahatlatırsa çok sevinirim. Türkiye'den aldığım telefondan herhangi bir farkı var mıdır?

Bu liste size yardımcı olabilir. Model numaranızı öğrenmek için:
Ayarlar>genel>hakkında>model numarası (model numaranıza bir defa tıklamanız gerekebilir.)

Hocam hiç canınızı sıkmasın gerçekten fark etmiyor ben pro kullanıyorum 60 Hz bir ekrana geçtiğimde pek bir fark hissedemiyorum. Hertz muhabbetinin biraz abartı olduğunu düşünüyorum. Bende 240 Hz monitör var ve fps oyunları hariç farkı o kadar önemsiz ki. Oyun dışı kullanımlarda nerdeyse hiç etkisi yo. Oyunda da telefonda çok fark ettirmez çoğu oyunda

Hocam hiç canınızı sıkmasın gerçekten fark etmiyor ben pro kullanıyorum 60 Hz bir ekrana geçtiğimde pek bir fark hissedemiyorum. Hertz muhabbetinin biraz abartı olduğunu düşünüyorum. Bende 240 Hz monitör var ve fps oyunları hariç farkı o kadar önemsiz ki. Oyun dışı kullanımlarda nerdeyse hiç etkisi yo. Oyunda da telefonda çok fark ettirmez çoğu oyunda
Hocam nasıl fark etmiyor uzun süre 60 kullanıp 120 ye geçin inanılmaz fark ediyor.

Hocam nasıl fark etmiyor uzun süre 60 kullanıp 120 ye geçin inanılmaz fark ediyor.
4 yıl boyunca 60hz ekran lg g7 ve iphone 7 kullandım şuan 120hz i14 pro ve fark etmiyor telefonda. Şöyle açıklayayım yanyana koy biraz kullandır hangisi 120hz hangisi 60hz söyleyebilirsin ama pratikte hayatına bir şey katmıyor 120 hz ekran, telefonda. Bilgisayar için evet lazım fps oyunlarında ama telefon kullanımında çok nadir birkaç oyun hariç 60hz gayet yeterli bir rahatsızlık vermiyor

Geri
Yukarı