Dubai'den iPhone 14 Pro ya da Pro Max almak

QeduxxSA

Yoctopat
Daha fazla  
Dubai'deki Apple Center'lardan stok durumuna göre iPhone 14 Pro Max ya da iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Buradan bu telefonları alan varsa satışı yapılan ürün aşağıdaki kodlardan mı oldu?

iPhone 14 Pro: A2890
iPhone 14 Pro Max: A2894.

Bir de FaceTime çalışmama mevzusunu duydum. Bu kodlu telefonları alsak bile FaceTime yine de çalışmıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım hort olmaz.
Ben de Dubaiden 14 Pro Max almayı düşünüyorum ama bu FaceTime olayı hakkında net bir bilgim yok, bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Dubai'deki Apple Center'lardan stok durumuna göre iPhone 14 Pro Max'ya da iPhone 14 Pro almayı düşünüyorum. Buradan bu telefonları alan varsa satışı yapılan ürün aşağıdaki kodlardan mı oldu?

iPhone 14 Pro: A2890.
iPhone 14 Pro Max: A2894.

Bir de FaceTime çalışmama mevzusunu duydum. Bu kodlu telefonları alsak bile FaceTime yine de çalışmıyor mu?

Peder aldı kayıt ettirdik sıkıntı yok 3 aydır bizimle cihaz. Dediğiniz gibi bir durumda hiç karşıma çıkmadı. Cihaz kodunu bilmiyorum maalesef.

Apple mağazasından mı alındı telefon?

O konuda bilgim yok hocam ülke olarak bilgi verebilirim sadece. Ancak bende de Japonya'dan alınma iPhone 12 var bende sıkıntısız kullanıyorum FaceTime vb gibi bir sorunda yok iki cihazda.

Geri
Yukarı