DuckDuckGo için tarayıcı

Odrisli

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Edirne Keşan
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar, Google kullanıyorum fakat memnum değilim. Bütün bilgileri tutuyor. DuckDuckGo ya geçeceğim fakat tarayıcı lazım. Az da olsa anonim olmak istiyorum.
Tarayıcıda istediğim özellikler;
Geçmiş tutmasın,
Otomatik form doldurma olmasın,
Çerezleri tutmasın,
Bilgileri hiçbir yere satmasın veya paylaşmasın.
Tarayıcı özellikleri böyle olsun fakat öyle Tor Browser gibi proxy kullansın falan olmasın. Hızlı ve sade olsun.

Hadi tarayıcıyı geçtim bir de e-mail lazım. G-mail de Google'nin fakat her şeyi içinde tutuyor. Bana güzel bir mail lazım, o da bu özelliklere sahip olsun veri falan tutmasın.

Şimdi arkadaşlar, Google kullanıyorum fakat memnum değilim. Bütün bilgileri tutuyor. DuckDuckGo ya geçcem fakat tarayıcı lazım. Az da olsa anonim olmak istiyorum.
Tarayıcıda istediğim özellikler;
Geçmiş tutmasın,
Otomatik form doldurma olmasın,
Çerezleri tutmasın,
Bilgileri hiçbir yere satmasın veya paylaşmasın.
Tarayıcı özellikleri böyle olsun fakat öyle Tor Browser gibi proxy kullansın falan olmasın. Hızlı ve sade olsun.

Hadi tarayıcıyı geçtim bir de e-mail lazım. G-mail de Google'nin fakat her şeyi içinde tutuyor. Bana güzel bir mail lazım, o da bu özelliklere sahip olsun veri falan tutmasın.
The Hated One adlı kanalın Firefox tutorial ini izlemenizi tavsiye ederim.

İyide bahsettiğiniz veriler sizin deneyimlerinizi iyileştirmek amaçlı saklanan veriler. Hem sizin bilgilerinizle kim ne yapsın. Anca, sizin en çok ilginizi çekebilecek reklamı yapay zekanın daha rahat tespit edilebilmesi için kullanılır. İlginizi çekmeyecek reklamlar görmekten iyidir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı