Düğmesiz direkt konuşma ile "Hey Siri" hangi modellerde vardır?

monoleum

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, orta düğmeye basmadan sadece "Hey Siri" diye seslenildiğinde aktif olan en düşük iPhone modeli hangisidir?

iPhone 6 da bile var diye biliyorum, sonraki modellerde her türlü vardır. Bütçenize uygun olanı alabilirsiniz.
6'da şarj aleti bağlı olduğunda çalışıyor. iPhone 7 Plus arkadaşımda vardı onda düğmeye basmadan Hey Siri aktif olmadı, bende 13 var, herhangi bir düğmeye basmadan Hey Siri demem yetiyor, alacağım kişi okuma yazma bilmiyor bu yüzden düğmesiz ve kablosuz olması şart, konuyu da bu yüzden açtım.

6'da şarj aleti bağlı olduğunda çalışıyor. iPhone 7 Plus arkadaşımda vardı onda düğmeye basmadan hey Siri aktif olmadı, bende 13 var, herhangi bir düğmeye basmadan hey Siri demem yetiyor, alacağım kişi okuma yazma bilmiyor bu yüzden düğmesiz ve kablosuz olması şart, konuyu da bu yüzden açtım.

Arkadaşınızda ayarlara baktınız mı? Kapatma seçeneği var çünkü.

Düğmesiz ilk model XR ve XR da mecvut. Aslında 6 ve sonrasında tamamen mevcut. Ayarlardan açıp ses tanımlaması yapmanız gerekiyor.

Düzeltme düğmesiz ilk model Xr değil X.

Son düzenleme:
Düğmesiz ilk model XR ve XR da mecvut. Aslında 6 ve sonrasında tamamen mevcut. Ayarlardan açıp ses tanımlaması yapmanız gerekiyor.
6'yı çok kurcaladım görememiştim, düz 6 sadece şarj takılıyken çalışıyor.

6'yı çok kurcaladım görememiştim, düz 6 sadece şarj takılıyken çalışıyor.

1683716743648.png

Attığınız konuda cevabını vermiş aslında arkadaş, iPhone 7 kullanan arkadaşınızda ayar kapalıydı büyük ihtimalle.

Eki Görüntüle 1773635

Attığınız konuda cevabını vermiş aslında arkadaş, iPhone 7 kullanan arkadaşınızda ayar kapalıydı büyük ihtimalle.
Devamında Eray'ın yine cevabı var da, 7'ye kendisi de baktı ayarların hepsini denedi olmadı. Demek hata bizdeymiş yani kesin olarak 6S'den sonrakilerde vardır değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı