Hey Siri dedikten sonra Siri'nin de seslenmesi

Alihan Namazcı

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında bileniniz varsa yardım isticektim. Ben Siri'nin bana nasıl seslendiğini değiştirmek istiyorum mesela başka bir iPhone kullanan abim var eğer o hey Siri dediğinde hıhı ya da buyurun hızır bey diyor. Bende öyle söyletmek istiyorum nasıl yapacağım? İnternette ne kadar araştırsamda bulamadım bir türlü.

Siri'ye söyleyin isterseniz. Bana böyle de falan deyin. Anlarsa anlar. Anlamazsa da Siri Ayarlarına bakınız. O da olmazsa Kestirme uygulamasından Otomasyon da yapılmış olabilir belki. Çünkü telefonu şarja takınca Siri konuşuyordu otomasyon özelliği sayesinde.

Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında bileniniz varsa yardım isticektim. Ben Siri'nin bana nasıl seslendiğini değiştirmek istiyorum mesela başka bir iPhone kullanan abim var eğer o hey Siri dediğinde hıhı ya da buyurun hızır bey diyor. Bende öyle söyletmek istiyorum nasıl yapacağım? İnternette ne kadar araştırsamda bulamadım bir türlü.

Bildiğim kadarıyla hey Siri adımı değiştir gibi bir komut söylemeniz ardından da istediğiniz lakabı söyleyince öyle sesleniyor yanlışta biliyor olabilirim.

Abinin ve senin telefonunun iOS Sürümleri Nedir?

Abinin ve senin telefonunun iOS Sürümleri Nedir?
Valla 15.1 şuan ama yeni güncelleme geldi daha bu gün yapmadım
Bildiğim kadarıyla hey Siri adımı değiştir gibi bir komut söylemeniz ardından da istediğiniz lakabı söyleyince öyle sesleniyor yanlışta biliyor olabilirim.
Doğru ben onu hiç denemedim xD

Geri
Yukarı