Dünya desenli 90x40 RGB mouse pad 89.90 TL

Ben o ürünü almak yerine o ürünü tercih ederim dedim. Sen ise ikisini karşılaştırma yaptın özellikleri konusunda ben de onu neden almayacağımı söyledim.
Bana mantıklı geliyor dediniz. Ayrı bir konu açıp size mantıkli gelen şeyleri siralayabilirsiniz. 90 liralık ürünün altında 500 liralık hem de ozellikleri birebir uyuşmayan farklı biri ürünün size daha mantıklı gelmesi kimi ilgilendirir ki?

Bana mantıklı geliyor dediniz. Ayrı bir konu açıp size mantıkli gelen şeyleri siralayabilirsiniz. 90 liralık ürünün altında 500 liralık hem de ozellikleri birebir uyuşmayan farklı biri ürünün size daha mantıklı gelmesi kimi ilgilendirir ki?

Bunu sırf RGB seven ve desenli olacak diye kaliteli zanneden insanlar var. Hem kendi fikrimi belirtmemden sana ne ki? Boş boş yorum katacağına git sende mouse pad hakkında fikrini belirt.

Ürün geldi. Yüzeyini beğendim. 400 liralık ürün kalitesinde değil ama düzgün kullanıldığı müddetçe birkaç sene götürecektir. Üzerinde az da olsa lastik kokusu var; balkona koyun havalansın tamamdır. Aydınlık yerde olduğundan LED biraz zayıf görünüyor. Özellikle kontrolcünün yakını daha güçlü yanıyor. LED'ler ince bir ip ile kumaşa dikilmiş. Yani ileride kumaş kullanılamaz hale gelse de ipleri kesip LED'leri başka şeyde kullanabilirsiniz. Kablo uzunluğu 2.5m denilmiş ama 1.5-2m arası bir uzunlukta.

IMG_20210917_091305.jpg

IMG_20210917_094104.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı