Diğer Klasse Classic Mouse Pad 90x40 120 TL

TouchMyFlow

Hectopat
Son indirimden bu yana neredeyse 2 ay geçti ve tüm ürünleri zamlandı. Fiyat performans olarak çok iyi. Fiyatın hemen altında 10 TL kuponu uygulamayı unutmayın. Daha önce yine bu ürün indirimdeyken farklı fiyatlardan satılıyordu fakat aynı üründü. Şu an fark ettim ki ucuz olana classic pahalı olana pro yazılmış. Aralarında fark yoktu daha öncesinde fakat şu an başlık değiştiği için bilmiyorum. Ucuza satıldığı için de o şekilde yapılmış olabilir.

Bu ürün o ürün değil. Şu an 240₺ o ürün. Bu sizin attığınız ofis kullanıcıları için yapılmış ucuz bir model.

Son indirimden bu yana neredeyse 2 ay geçti ve tüm ürünleri zamlandı. Fiyat performans olarak çok iyi. Fiyatın hemen altında 10 TL kuponu uygulamayı unutmayın. Daha önce yine bu ürün indirimdeyken farklı fiyatlardan satılıyordu fakat aynı üründü. Şu an fark ettim ki ucuz olana classic pahalı olana pro yazılmış. Aralarında fark yoktu daha öncesinde fakat şu an başlık değiştiği için bilmiyorum. Ucuza satıldığı için de o şekilde yapılmış olabilir.

Hocam Classic farklı Pro farklı.

Zamamında bundan almıştım bayağı iyi geldi. Logitech'in kenarları kalkmaya başlayınca değiştirdim. Dokusu falan güzel, kayganlık hakkında ise süper değil ama benim mouse artık 5 senelik olduğu için aşınmıştır büyük ihtimalle ancak buna rağmen bile reflex hareketlere cevap veriyor gayet memnunum.
2.png

Zamamında bundan almıştım bayağı iyi geldi. Logitech'in kenarları kalkmaya başlayınca değiştirdim. Dokusu falan güzel, kayganlık hakkında ise süper değil ama benim mouse artık 5 senelik olduğu için aşınmıştır büyük ihtimalle ancak buna rağmen bile reflex hareketlere cevap veriyor gayet memnunum. Eki Görüntüle 1793300
Hocam sizinki PRO olan. Bu Classic.

Geri
Yukarı