Diğer Klasse Classic Mouse Pad 90x40 120 TL

Yani durduk yere olamaz gibi duruyor ama bir gün öncesinde 1-2 saatlik bir CS oynadım. Ve ilginçtir fareyi üstünde gezdirdiğimde herhangi bir takılmada olmuyor.

Bence siz yokken evde birisi dikkatsizlik sonucu yapmış ve fark etmemiştir delinmiş çünkü orası kumaş öyle noktasal yırtılmaz sökülür

Bence siz yokken evde birisi dikkatsizlik sonucu yapmış ve fark etmemiştir delinmiş çünkü orası kumaş öyle noktasal yırtılmaz sökülür
Benim dışımda bilgisayar kullanan yok evde, bu yüzden ben üzerinde fare gezdiriken olduğu kanaatindeyim. Firmayla görüşüp durumu aktarıyım bakalım ne diyecekler.

Son indirimden bu yana neredeyse 2 ay geçti ve tüm ürünleri zamlandı. Fiyat performans olarak çok iyi. Fiyatın hemen altında 10 TL kuponu uygulamayı unutmayın. Daha önce yine bu ürün indirimdeyken farklı fiyatlardan satılıyordu fakat aynı üründü. Şu an fark ettim ki ucuz olana classic pahalı olana Pro yazılmış. Aralarında fark yoktu daha öncesinde fakat şu an başlık değiştiği için bilmiyorum. Ucuza satıldığı için de o şekilde yapılmış olabilir.

SS en son yapacak Mouse'lerden yağ gibi kayar o dediğiniz gibiyse öyle bir durum yoksa üretim hatasıdır.
Satıcı ile görüştüm konuşma ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Yaklaşımlarından çok memnun kaldım ve 60 TL iade yapacaklarını söylediler şaşırmadım değil 😄.

Dosya Ekleri

• IMG_20230526_101927.jpg
    IMG_20230526_101927.jpg
    162,7 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_20230526_101643.jpg
    IMG_20230526_101643.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 70

Önermem

Satıcı ile görüştüm konuşma ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Yaklaşımlarından çok memnun kaldım ve 60 TL iade yapacaklarını söylediler şaşırmadım değil 😄.

Dediğim gibi aşırı ilgili bir marka Xrades yerine bu markayı tercih etmemin başlıca sebebi buydu. Geri dönüşlere çok değer veriyorlar hiç şaşırmadım açıkçası. Anında dönüş yapmaları zaten ne kadar umursadıklarını gösteriyor.

Ya Pro versiyonu indirime girmeyeceğini düşünüyorsanız ben bu versiyonu almayı düşünüyorum ne dersiniz?

İndirime girer mi girmezmi onu bilemeyiz fakat, ikinci elde sıfır satanlar var alıp kullanmayanlar masasına vs. küçük gelenler çok daha uyguna geliyor. Klasik model oyun oynayan kişiler için uygun değil günlük kullanıcı iseniz alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı