Dünya İslami Uyanış Kurultayı toplandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hz. Adem olduğuna dair kanıt bulabilir misin?
Doğrudan bir şey yok. Bunu anlaman için İslam'ın neden onca din arasında hak din olduğunu vs. vs. bilmen lazım.

Okumadım ama şunu da okuyabilirsiniz. Hz. Âdem'e her şey öğretilmişse, neden fosiller ilk insanların çok ilkel, konuşmayı dahi bilmeyen kimseler olduğunu gösteriyor? | Sorularla İslamiyet

Doğrudan bir şey yok. Bunu anlaman için İslam'ın neden onca din arasında hak din olduğunu vs. vs. bilmen lazım.

Okumadım ama şunu da okuyabilirsiniz. Hz. Âdem'e her şey öğretilmişse, neden fosiller ilk insanların çok ilkel, konuşmayı dahi bilmeyen kimseler olduğunu gösteriyor? | Sorularla İslamiyet
Hocam 2 ay sonra yanıt vermekde ayrı bir sigmalık belirtisi. Galiba yorgunluk çok uzun sürmüş.

Hocam 2 ay sonra yanıt vermek de ayrı bir sigmalık belirtisi. Galiba yorgunluk çok uzun sürmüş.
Yok, aslında o kadar sürmedi. Başka şeyleri de araştırıyordum. Sekmeleri açıyor öyle bekletiyordum. Eriniyordum biraz da. Okul da başlayınca vakit ayıramadım. Yatılı okulda akıllı telefona izin vermiyorlar. O yüzden. Bir de bir bıkkınlık, halsizlik gibi bir şey vardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı