Dünya nüfusunun yüzde kaçı oyuncu bilgisayarına sahip?

Sizce dünya nüfusunun yüzde kaçı oyuncu bilgisayarına sahip? (Tahmin ediniz)

• %5

Oy: 44 44,4%
  • %10

Oy: 22 22,2%
  • %20

Oy: 13 13,1%
  • %30

Oy: 7 7,1%
  • %40

Oy: 3 3,0%
  • %50 (Maksimum)

Oy: 10 10,1%

• Oy verenlerin toplamı
    99
Valla seans başına 500 TL ücret alan ve "Ben şifacıyım, insan bedenindeki aura'yı düzenliyorum ve doğadan gelen enerjiyi, bedenin daha verimli almasını sağlıyorum." diyen birinin bana sadece dokunarak birşeyler yapması diye saçma bir olay yaşadım. Güya ruhsal mı neysel artık bilmiyorum, enerji veriyormuş...
Bundan bize ne?

Arkadaş önceki gönderiye cevap niteliğinde yazmış bunu sana veya seni ilgilendiren bir durum yok ortada.
Arkadaş düşünceleri ve kafasına takılan bu ilginç sorulara en azından iyi kötü yanıt bulmak amacıyla bir konu açmış ama birçok kişi dalga geçer gibi cevaplar yazıyor. Ya konu ile ilgili yazın ya da sadece konuyu takip edin.

Valla seans başına 500 TL ücret alan ve "Ben şifacıyım, insan bedenindeki aura'yı düzenliyorum ve doğadan gelen enerjiyi, bedenin daha verimli almasını sağlıyorum." diyen birinin bana sadece dokunarak birşeyler yapması diye saçma bir olay yaşadım. Güya ruhsal mı neysel artık bilmiyorum, enerji veriyormuş...
hemşerim senin yaşam enerjini çalmış olabilir.gidip geri al onu, yoksa durum fena

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı