Dünyanın en değerli şirketleri belirlendi

Geçmişte 26 tane şirketin veri güvenliğini sağladığım için mesleki refleksim oldu diyelim. 2015 yılından beri eski işimi yapmıyorum ama veri güvenliği konusu benim için takıntı olarak kaldı.
USB bellek hakkında ne düşünüyorsunuz günlük kullanım için?

ABD ve dünya çapında en değerli şirketler teknoloji şirketleri. En çok kâr eden şirketler de bunlar. Türkiye´de en çok kâr eden 10 şirketten 9´u banka ve bugün haberlerde söylendiğine göre bankalara borcu olan vatandaş sayısı 34 milyon 800 bin kişiye ulaşmış. Ülke nüfusunun neredeyse yarısı. Toplam borçların miktarı da 1 trilyon lirayı aşmış. Yazıklar olsun.

@Yararsız Üye Windows laptopların pil beceriksizliği pil teknolojisi farkı mı macOS verimliliği mi?

@Jack of Blades Windows laptopların pil beceriksizliği pil teknolojisi farkı mı MacOS verimliliği mi?
Öncesini bilemem ama M1 Max yongasının o kadar az tüketimle bu kadar iyi performans vermesinin bu nesilde payı var belli ki. Bunun dışında MacOS'un verimliliği konusunda hiçbir fikrim yok, hayatımda ilk defa yolum kesişiyor kendisiyle.

İfadeler: eth

Gözüm Amazon'u aradı.

İmreniyorum gerçekten, şu ülkeden bir Microsoft çıkmaz mı? Ulan neyimiz eksik, acayip sinirlendim.
Bir Microsoft'a daha gerek yok, bir tane Microsoft yeteri kadar sorun çıkartıyor zaten.
Evinde olmayan bir SSD koyman daha mantıklı olur yangın durumu için. Onun dışında fena değil.

Apple ınc. Bu konuyu beğendi.
Bizim de 1 milyar dolar üstü değere sahip 5 şirketimiz var. THY, Arçelik, İş Bankası, garanti, Turkcell...

Teknoloji satan şirketlerin, bilim yapan ülkelerin neden zengin olduğunu şimdi daha iyi anlayabilirsiniz.

Aynı zamanda eğitimin önemi, toplum girişimcilik destek seviyesi de yardımcı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…