Dünyanın en iyi mutfakları belli oldu! Yunanistan 2. olurken Türkiye 7. oldu

Hindistan'lı herhangi bir sokak yemekçisi dayı, pilavı ağzında çalkalayıp yaklaşık 38 farklı varyasyona neden olabilecek enfeksiyonlu pilavla ülkesini nasıl 5. sıraya getirmiş aklım almadı.
Ayak parmağı arasından yemeği süzdüklerini söylemeyi unutmuşsun dostum.

İtalya ile Yunanistan'ı anlarım gerçekten güzel mutfakları var ama burada Türkiye'nin en kötü üçüncü sırada olması gerekirdi. Akdeniz mutfağından iyi mutfak mı var da araya saçma sapan ülkeleri eklemişler.

Hayır İspanya da Akdeniz ülkesi ama aralarında en vasat mutfak onların. Türkiye ile yer değiştirmesi gerekirdi.
İspanya ve Hindistan ne sunuyor onu ben de anlamadım. İtalya ve Yunanistan neyse, Meksika'da da çeşitli et ve tatlı yemekleri var.

Sıralamada şike ve rüşvet var kesin.

Listede Filistin ile Norveç arasında yaklaşık 50 ülke var.
İşin komik yanı diğer ülkelerde "En yüksek puanlı yemekler" seçeneği varken Filistin'de o da yok.
@NotAKnightAnymore böyle bir sitenin varlığını ilk kez sizden duydum. Ciddiye almaya değecek bir site değil.
Ciddiye alınacak site değil fakat dediğim gibi global tarafta bile konuşulmuş ve haber olmuş bir site bu. Biz neyin ne olduğunu biliyoruz fakat yabancı biri Yunan yemeği diye Türk yemeği yemeye gidebilir bu site yüzünden.

İspanya ve Hindistan ne sunuyor onu ben de anlamadım. İtalya ve Yunanistan neyse, Meksika'da da çeşitli et ve tatlı yemekleri var.

Sıralamada şike ve rüşvet var kesin.

Saçma sapan liste yapmışlar oraya bir Lübnan da girerdi, bir tane bile Balkan ülkesi yok. Hindistan, Japonya ve Amerika oradaki en balon ülkeler.

Geri
Yukarı