Dünyanın en iyi oyunu Witcher 3'tür (!)

Birçok kişi W3'ün daha ilk saatinde oyundan sıkılıp bırakıyor. Nedenini anlamıyorum, gayet güzel bir oyuna ısındırma sekansı. RPG oyunu oynuyoruz ve ben W3'ün hızlı açıldığını düşünüyorum. CP77'nin açılması 6, KH2'nin açılması 4 saat sürüyor. Bu dizayn seçimidir ve güzel bence. Ama ben bunları tercih etmem tabi, Skyrim gibi ilk saatten özgür bırakmasını isterim.
Witcher 2'nin açılışı çok daha iyi ve hızlı bence, Witcher 3 de hızlı açılıyor ama biraz hantal hissettiriyor kendini.

Birçok kişi W3'ün daha ilk saatinde oyundan sıkılıp bırakıyor. Nedenini anlamıyorum, gayet güzel bir oyuna ısındırma sekansı. RPG oyunu oynuyoruz ve ben W3'ün hızlı açıldığını düşünüyorum. CP77'nin açılması 6, KH2'nin açılması 4 saat sürüyor. Bu dizayn seçimidir ve güzel bence .Ama ben bunları tercih etmem tabi, Skyrim gibi ilk saatten özgür bırakmasını isterim.
CP2077’de ben açılma diye bir şey hissedemedim açıkçası, en başından beri oyundan aşırı fazla zevk alıyordum. Oyun ne kadar kötülense de benim için güzel bir yapımdı kısaca, bayılmıştım oyuna :D

CP2077’de ben açılma diye bir şey hissedemedim açıkçası, en başından beri oyundan aşırı fazla zevk alıyordum. Oyun ne kadar kötülense de benim için güzel bir yapımdı kısaca, bayılmıştım oyuna :D
Ben oyunun ilk sürümünü korsan bir şekilde 4 saat falan oynamıştım, bug'ları saymıyorum ama Witcher 3'ten sonra çok sıkmıştı beni. Sonra da silmiştim, bir ara tekrar şans veririm.

En sevdiğim 2. oyun benimde. Prologue'dan bahsettim açılma derken.

Ben oyunun ilk sürümünü korsan bir şekilde 4 saat falan oynamıştım, bug'ları saymıyorum ama Witcher 3'ten sonra çok sıkmıştı beni. Sonra da silmiştim, bir ara tekrar şans veririm.
1.2 ile bug sayısının düştüğü söyleniyor hocam, genel problemlerden de çözülen şeyler var. Bir daha şana vermenizi öneririm, kaliteli bir yapım aslında, ama oynamayan kitle bile gömdüğü için biraz altta kaldı.

Çok bireysel bir şey bu. LoL, CS:GO, PUBG oynayan adama Witcher 3 oynatırsan tabi çok över. Bir ton sayılacak oyun var. Oyun kültürü az ya da olmayan kişilerin Witcher'ı övdüğünü çok görüyorum. Bioshock, Elder Scrolls Serisi, Half-Life 1, 2 varken Witcher otursun patates soysun. Bunu Witcher'ın tüm eserlerini tüketmiş birisi olarak söylüyorum(Kitaplar, Çizgi Romanlar, Oyunlar).
2000'li yılların Half Life serisini Witcher serisiyle karşılaştırmak ne alaka? Tabii ki de Witcher 3 daha iyi, o kadar da abartmayın.

Neymiş bu Witcher 3 sevdası yahu, fanboylar bir bitiremediler kafalarinda bu konuyu. Konunun ironi olduğunu biliyorum bu arada, lafim sana degil. Enis'den öğrenmiş olan ve oyunu deli gibi savunan fanboylara.

Konuya bir göz gezdirdim ve ek paket mevzusu haric dediklerine katiliyorum. Cogu konuya fikrimi yazmistim, buraya da aynilarini yazmak istemiyorum. Farkli oyun serileri oynadiklari taktirde efsanevi bir oyun olmadigini anlarlar Witcher 3'ün. Ancak yine de oldukça başarılı bir yapim, ellerindeki imkanlarla iyi is basarmislardir.

Yeni konular

Geri
Yukarı