"Dünyanın en iyi oyunu Witcher'dır"

Video oyunu hayatı CS'den ibaret olan, ilk kez CS'den farklı oyun olarak Witcher oynamış, başka bir oyun bilmediği için de Witcher'ı yere göğe sığdıramayan "oyuncu" topluluğu.
Oynamadığı oyuna laf ederler bir de. Nereden geliyor bu Witcher 3 gazı anlamış değilim, bir tek ben mi göremedim o şaheserliği? Genel olarak millette bir CDPRED sevdası var. Sevebilirsin de fanboyu olma.

Like Dragon'a oynamayanların laf etmesi garip. Geçen biri Witcher 3'ü övmek için RDR 2'ye balon demişti.

Şu iki mesaj sizi komik duruma düşürüyor yalnız, haberiniz olsun:
Sizin dediğiniz şey ile sadece LoL oynayıp bütün oyunlara çöp diyen kitle aynı.
Oynamadım sıra tabanlı dövüş oyununu Witcher 3 ile kıyaslamak nerenin mantığı?

Oynamadığı oyuna laf ederler bir de. Nereden geliyor bu Witcher 3 gazı anlamış değilim, bir tek ben mi göremedim o şaheserliği? Genel olarak millette bir cdpred sevdası var. Sevebilirsin de fanboyu olma.

Like Dragon'a oynamayanların laf etmesi garip. Geçen biri Witcher 3'ü övmek için RDR 2'ye balon demişti.

Şu iki mesajı atınca biraz ironik duruyorsunuz yalnız, haberiniz olsun:

Sizi de Rockstar fanboyu seçtim. Like a Dragona da Witcher 3'ten iyi demek Cem Yılmaz esprilerinden daha komiktir.

Like A Dragon'a daha iyi demdim. Açıkçası Rockstar fanboyu olduğumu da düşünmüyorum.
Sadece oynamadığınız oyunlara laf atmanız üstüne de atanların akıl sağlığı yerinde değildir gibi ithamlar kullanmanız garip ve komik.

Geri
Yukarı